Akın Ailesi’nden dillere destan düğün
765 okunma

Akın Ailesi’nden dillere destan düğün

ABONE OL
25 Ağustos 2022 20:44
Akın Ailesi’nden dillere destan düğün
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akın Ailesi’nden dillere destan düğün 

Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın; oğlu Görkem Akın için dillere destan muhteşem bir düğün töreni düzenledi. Sapanca göl kenarında çok sayıda seçkin davetlinin önünde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin nikâhını kıydığı Elif Yeliz & Görkem Akın çiftinin düğün töreninde Karadenizli Ünlü Sanatçı Mehmet Akyıldız, Hendekli Mustafa, Hayati Taştan ve Sebihan Altunay’da sahne aldı.

Renkli görüntülere sahne oldu 

Aynı zamanda Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Yönetim Kurulu Üyesi olan S.S. Sakarya VİB Kooperatifi (VİB Turizm) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın ve Emine Akın çiftinin oğlu Görkem Akın ile Sinan & Sema Demirbaş çiftinin güzeller güzeli kızı Elif Yeliz Demirbaş; Arifiye Altıngüneş Garden Park’ta gerçekleşen dillere destan muhteşem düğün töreniyle evlenerek; bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarına, Sakarya protokolü ve kalabalık davetliler önünde “Evet” dedi. Davetlileri kapıda karşılayarak, kapıya kadar uğurlayan ve onlarla tek tek ilgilenen Suat ve Emine Akın çifti; düğünün kusursuz geçmesi için bütün önlemleri aldı. Müzik, Dans gösterilerin yer aldığı renkli geçen düğün töreninde; Karadenizin ünlü Sanatçısı Mehmet Akyıldız, Hendekli Mustafa, Giresunlu sanatçı Hayati Taştan ve Sakaryalı Sanatçı Sebihan Altunay sahne aldı.

Sakarya protokolü şahit oldu  

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin nikâhını kıydığı Elif Yeliz & Görkem Akın çiftinin nikâh şahitliğini ise; Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı ve TBMM 22 ve 23. dönem Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Yönetim Kurulu Başkanı Birol Özcan, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, TBMM 22.23. Dönem Sakarya Milletvekili ve Yeni Dünya Vakfı Ankara Şube Denetim Kurulu Başkanı Recep Yıldırım, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcı Vekili Oğuz Çelik, Sakarya Cumhuriyet eski Başsavcısı, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Lütfi Dursun, Sakarya Baro Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kocaali Eski Belediye Başkanı Osman Emanet ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi, Medar Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Cevdet İzmirli ise nikâh şahitliği yaptı. Nikâh cüzdanı ise Sakarya Baro Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız; “hayat müşterektir” diyerek, ayırım yapmadan ikisine aynı anda takdim etti.

Seçkin davetli topluluğu 

Çok sayıda davetlinin katıldığı cemiyete; İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi, İYİ Parti Genel Merkez Mali İşler Başkanı, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Âdem Sarı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Necdet Tömekçe, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş, Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Cevat Demir, Ak parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Kocaaliler Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Ali Kaya, Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski Başkan Vekili, AK Parti Hendek İlçe eski Başkanı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan, Albaşlar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Devlet Can Tüysüz, Arıkan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıkan, Atan Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Kadir Atan, Düzce Güven Yönetim Kurulu Başkanı Resul Üçüncüoğlu, Efetur Yönetim Kurulu Üyesi Serap Bıçak, Fındıkklale Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Karataş, Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Okumuş Dinlenme Tesisleri Müdürü Rızvan Okumuş, Öz Sakaryalılar Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydınoğlu, Şeker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şeker, Temizsoy Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Temizsoy, Temsa Bayi Metsan Otomotiv Genel Müdürü Sonat Demirci, Yedigöller Dinlenme Tesisleri Sahibi Suat Topçu ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, belediye meclis üyeleri, siyasi parti yöneticileri, iş, siyaset, medya, spor, stk, sağlık, milli eğitim, ekonomi, tarım, askeri, otobüs ve esnaf camiasından tanınmış isimler ile Akın ve Demirbaş Ailelerin uzak, yakından akraba, dost ve komşuları katıldı. Cemiyete gelemeyen; AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, Şanlıurfa Alay Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu, Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Sakarya eski Emniyet Müdürü, Diyarbakır Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Dr. İsmet Kartal; gönderdiği telgraf ile çifte mutluklar dilerken, gelen çiçekler ise düğün alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi. Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Yönetim Kurulu Üyesi olan S.S. Sakarya VİB Kooperatifi (VİB Turizm) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın; bu mutlu günlerinde kendileriniz yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.

Akın Ailesi’nden dillere destan düğün Akın Ailesi’nden dillere destan düğün

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi