ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı.
37 okunma

ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı.

ABONE OL
24 Kasım 2022 10:52
ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı.
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı..
Öğretmenlerimiz, toplumumuzun aydınlık geleceğini eğitimle inşa ederek bilgiyi, ahlakı ve davranış biçimini sevgiyle ve sabırla, yeni nesillere adeta bir nakış gibi işleyen kutsal bir mesleğe sahiptirler.
ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı, her türlü bilgi ve beceri ile donatan Cumhuriyetimizin özverili öğretmenlerinin eseri olacaktır.
Eğitim-öğretim camiamızın bu özel gününde Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere görev şehidi olan ve ebediyete intikal etmiş olan öğretmenlerimize, Antrenörlerimize, Allah’tan rahmet, emekliye ayrılmış olsalar bile hayat öğretmenliğine devam eden büyüklerimiz ile görevi başındaki bütün öğretmenlerimize sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum.”

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi