BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka İlçesinde depremzedeleri ziyaret etti
54 okunma

BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka İlçesinde depremzedeleri ziyaret etti

ABONE OL
24 Kasım 2022 14:30
BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka İlçesinde depremzedeleri ziyaret etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar, Genel Başkan Mustafa Desteci’yle birlikte 5.9 Büyüklüğünde yaşanan depremin merkez üssü Düzce Gölyaka İlçesini  ziyaret etti.

BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci’ye; Gölyaka İlçesi ziyaretinde Genel Başkan Yardımcıları, Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar ile MKYK Üyesi Alpaslan Yüsküp, Sakarya İl Başkan Vekili Turan Yılmaz, Serdivan İlçe Başkanı Erdem Yaşar, Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Haluk Yaşar Yılmaz ve Fehmi Çalış eşlik etti. Desteci 5.9 Büyüklüğündeki deprem sonrasında ki çalışmalara yönelik Düzce Valisi Cevdet Atay’dan bilgiler aldı. Gölyaka’da incelemelerde bulunan Genel Başkan Desteci,  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gölyaka Kaymakamı V. Ali Tuğrul Yıldız, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ile birlikte depremzedelerle görüştü.

Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar’da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Bayar; “Gölyaka ilçesinde meydana gelen deprem hepimizi korkuttu. Sakarya’da bu depremi yaşayan İller arasında yer aldı. Alınan tedbirler can kaybının önüne geçen etkenlerden biri oldu.  Türkiye’nin doğal afetlere müdahale ve vatandaşlarına sahip çıkma konusunda, ne kadar büyük mesafe aldığını bir kere daha gördük” dedi.

BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka İlçesinde depremzedeleri ziyaret etti BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka İlçesinde depremzedeleri ziyaret etti

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi