BBP Serdivan ilce Başkanı Erdem Yaşar; Tertemiz bir siyaset yapacağız
42 okunma

BBP Serdivan ilce Başkanı Erdem Yaşar; Tertemiz bir siyaset yapacağız

ABONE OL
12 Kasım 2022 18:38
BBP Serdivan ilce Başkanı Erdem Yaşar; Tertemiz bir siyaset yapacağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, beraberinde ki AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara’yla birlikte BBP Serdivan İlçe Başkanlığına atanan İş İnsanı Erdem Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti İlçe Başkanı Burak Erken ve MHP İlçe Başkanı Yaşar Kara, Parti genel merkezi tarafından BBP Serdivan İlçe Başkanlığına atanan Erdem Yaşar’a görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Erdem Yaşar ise ziyaretlerinden dolayı Başkan Alemdar ve İlçe Başkanları Erken ve Karay’a teşekkür etti. BBP İlçe Başkanı Yaşar; “Sakarya makine mühendisleri odasında geçtiğimiz dönemlerde yönetimde ve komisyonlarda rol almış, SSM komisyon başkanlığını yaptım. Geçtiğimiz dönemde büyük Birlik Partisi Serdivan ilçe genel sekreterliği ve başkan yardımcılığı görevini yürütmüştüm. Bu yıl ise üyesi ve neferi olmaktan guru duyduğum partimin İlçe Başkanı olmak bana nasip oldu. Kimseyi ayrıştırmadan bütünleştirici bir siyaset yapacağız. Doğruları söylemekten çekinmeyeceğiz. Tertemiz bir siyaset yapacağız. Geçmişte bizimle yol yürümüş ve gelecekte yürümek isteyen herkese kapımız açıktır” dedi.

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi