Bölgeden talep geldi, Büyükşehir kayıtsız kalmadı:  SGM ile Etbalık arası otobüs seferleri başlıyor
32 okunma

Bölgeden talep geldi, Büyükşehir kayıtsız kalmadı: SGM ile Etbalık arası otobüs seferleri başlıyor

ABONE OL
17 Kasım 2022 16:42
Bölgeden talep geldi, Büyükşehir kayıtsız kalmadı:  SGM ile Etbalık arası otobüs seferleri başlıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bölgeden talep geldi, Büyükşehir kayıtsız kalmadı:

SGM ile Etbalık arası otobüs seferleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi toplu taşımada 11 numaralı hattı hizmete alıyor. Adapazarı SGM ile Erenler Etbalık arasında seferler 21 Kasım Pazartesi günü başlayacak.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi toplu taşımada yeni bir hattı daha hizmete alıyor. Adapazarı SGM ile Erenler Etbalık arasında seferler 21 Kasım Pazartesi günü başlayacak. Güllük, Hızırtepe, Yeşiltepe mahallelerinde yaşayan öğrencilerin Sakarya Park bölgesinde bulunan okullarına ulaşımlarını kolaylaştıracak yeni hat, aynı zamanda hastanelerin yoğun olarak bulunduğu bölgeden de geçecek.

 

21 Kasım’da hizmete başlıyor

Konuyla ilgili Ulaşım Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Hızırtepe ve Güllük mahallelerimizden Erenler Etbalık bölgesinde bulunan okullara ulaşım için talepler vardı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce, fizibilite çalışmaları yapılması yönünde talimat verdi. Hazırlıklarımızı yaptık, en uygun güzergahları belirledik. 11 numaralı yeni hattımız 21 Kasım Pazartesi günü hizmete başlıyor. Bölgeye ve gençlerimize hayırlı olsun” denildi.

 

Detaylar SAKUS’ta

11 numaralı hattın çalışacağı güzergâhlara da yer verilen açıklamada, “Adapazarı SGM ile Etbalık arasında sefer yapacak 11 numaralı hattımız okullar ve hastane kampüsü gibi önemli noktalardan da geçecek. Sadece öğrencilerimiz değil, vatandaşlarımız da bu hattı tercih edecek. Vatandaşlarımız hizmete başlayacak yeni hattın saat ve güzergâh bilgilerine SAKUS’tan ulaşabilirler” denildi

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi