Büyük Birlik Partisi Sakarya İl binasında toplu katılım töreni düzenlendi.
49 okunma

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl binasında toplu katılım töreni düzenlendi.

ABONE OL
13 Ocak 2023 11:18
Büyük Birlik Partisi Sakarya İl binasında toplu katılım töreni düzenlendi.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl binasında toplu katılım töreni düzenlendi.
Geyve İlçesinden yüzü aşkın vatandaş parti binasında gerçekleşen tören ile parti rozetlerini taktı. Katılımcıların çoğunluğunun 18 ile 25 yaşlarında gençlerden oluşması gözlerden kaçmadı. BBP Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar ve yönetim kurulu üyelerinin İlçe Başkanlarının hazır bulunduğu törende Geyve İlçe Başkanlığına Mehmet Peker’in atandığı partililere duyuruldu. Cengiz Bayar, tören öncesi yaptığı konuşmasında; “BBP Sakarya İl Teşkilatı olarak 11 İlçemizde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık.Geyve İlçemizde bunlardan biriydi Ticari hayatında başarılı olan Mehmet Peker Kardeşimizin Aynı Başarıyı Siyasette de göstereceğinden kaygı duymadığım için kendisini ilçe başkanlığına atadım.Allah’ım yar ve yardımcısı olsun.
Kalan 5 İlçemizde de çalışmalarımız çok yakın bir zaman içerisin de bitecek.
Bunları da kamuoyunda paylaşacağız.
Bu gün burada yüzü aşkın vatandaşımızı partimize kayıtlarını yapacağız. Her birine parti rozetlerimizi takdim edeceğiz. Merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda Genel Başkanımız Mustafa Desteci’nin önderliğinde parti çalışmalarımız aralıksız sürdürüyoruz. Bu gün ise bu çalışmaların karşılığını bulmak bizleri mutlu ediyor. Gençlerimize yapmış olduğumuz çağrının da karşılığını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti.
Gençlerimizin partimize katılımı bu mutluluğumuzu daha arttırmaktadır. Sakarya İl Teşkilatımız başta olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarımızda Gençlikten Sorumlu Başkan atayacağız.
İl Başkanlığımızda ise Gençlerden sorumlu Teşkilat Başkanı olacak.
Gençler artık sadece parti bayrakları asan kongrelerde sadece alkış tutan değil partimiz çalışmalarında görev ve sorumluluklarda alacaklar” diyerek Yeni Başkana ve yeni katılım sağlayan parti üyelerine teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi