Büyükşehir Belediyesi’nden Açıklama
65 okunma

Büyükşehir Belediyesi’nden Açıklama

ABONE OL
2 Aralık 2022 10:01
Büyükşehir Belediyesi’nden Açıklama
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediyesi’nden Açıklama

 

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen ve genç bir evladımızın yaşadığı hadise hepimizi derinden yaraladı.

 

Barış ve huzur coğrafyası, kardeşlik ikliminin hâkim olduğu şehrimizde yaşanan bu olaydan büyük üzüntü duyuyor, şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak yaşanan hadisenin sonuna kadar takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz. Genç kardeşimizin ve ailesinin yanındayız.

 

Hukuki süreci de yakından takip edeceğiz.

 

Biz; şehrimizin adını böyle hadiselerle kirletmeye çalışan, zihin dünyası karanlık kişilere fırsat vermeyecek, bir ve beraber olarak yaraları saracağız.

 

Kendini bilmez bir kişinin işlediği bu suç şahsidir. Hepimizi derinden yaralayan bu elim hadise karşısında her bir hemşerimizin aynı duyguları hissettiği gibi, emektar minibüsçü esnafının da büyük üzüntü duyduğunu biliyoruz.

 

Başta genç kardeşimizin ve ailesinin üzüntüsünü paylaşıyor, yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoru

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi