Büyükşehir Kaynarca’da sona yaklaştı
38 okunma

Büyükşehir Kaynarca’da sona yaklaştı

ABONE OL
19 Ocak 2023 13:29
Büyükşehir Kaynarca’da sona yaklaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Kaynarca’da sona yaklaştı

Büyükşehir Belediyesi, Kaynarca-Karasu ilçelerinde toplamda 36 kilometreyi kapsayan güzergâhta asfalt serim işlemlerine devam ediyor. Asfaltlama işlemlerinin sonunda bölgenin ulaşımını rahatlatacak ve çehresini yenileyecek grup yolu vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehri ilmek ilmek işliyor. ‘Asfaltsız yol kalmayacak’ hedefiyle 2022 yılında sürdürdüğü çalışmalarla 505 bin ton asfaltı yollarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi 7/24 mesai anlayışıyla çalışıyor. Çalışmaların son adresi geçtiğimiz Kaynarca-Karasu ilçelerini kapsayan toplam 36 kilometrelik güzergahta asfalt serim işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

 

25 kilometrelik kısım tamamlandı

Kaynarca ve Karasu ilçelerini kapsayan çalışmalarda Kalburcu, Eğrioğlu, Akbaşlı, Müezzinler ve Okçular mahallelerini kapsayan 36 kilometrelik güzergahın 25 kilometrelik kısmı 33 bin ton asfalt kullanılarak yenilendi. Çalışmalar sonlandığı zaman bölgenin trafiğini rahatlatacak ve çehresini yenileyecek grup yolu vatandaşların hizmetine sunulacak. Vatandaşlar Kaynarca’ya yakışacak, mahalleler arası hızlı, güvenli ve modern bir yola kavuşacak.

 

Çalışmalar şehrimizin birçok noktasında devam edecektir

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı, “Ekiplerimiz tarafından program dâhilinde sürdürülen asfalt çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Son olarak Kaynarca ilçemizde devam eden çalışmalar, Kalburcu, Eğrioğlu, Akbaşlı, Müezzinler ve Okçular mahallelerini kapsayacak şekilde asfalt serim işlemlerimiz devam ediyor. Grup yolunun 25 kilometrelik kısmını 33 bin ton asfalt kullanarak yeniledik. Şehrimizin birçok noktasında gerçekleştirilen çalışmalarımız, havaların elverişli olduğu müddetçe devam edecektir” ifadeleri kullanıldı.

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi