Doğa Koleji Sakarya Kampüsü’nden coşkulu kutlama
121 okunma

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü’nden coşkulu kutlama

ABONE OL
26 Kasım 2022 13:04
Doğa Koleji Sakarya Kampüsü’nden coşkulu kutlama
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü; 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, bünyesinde bulunan öğretmenler için Radisson Blu Hotel’de kutlama gecesi düzenledi. Okulun Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Taçyıldız’ın organizasyonuyla gerçekleşen ve samimi ortamda geçen sürpriz dolu gece; renkli görüntülere sahne oldu.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Doğa Koleji Sakarya Kampüsü Kurucu Kenan Taçyıldız; günün anlam ve önemi belirterek, “Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. Bu, 1981 yılında başlamış bir uygulamadır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği”ni kabul ettiği gündür” diyerek, tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü öğretmenleri; “Sende Daha Güzel” şarkısını okuyarak; Koro halinde çıktıkları sahnede; hep birlikte sırasıyla; “Ah bu hayat çekilmez”, “Nemrutun Kızı”, “Yaktın Beni” türkülerini okudu. Koro; türkülerini davetlilerle birlikte okuduğu “Öğretmen Marşı” ile noktaladı.

Koronun arkasında bulunan müzisyenlerde, yine Doğa Koleji Sakarya Kampüsü Müzik Öğretmenlerinden oluştu. Gece yenen yemeğin ardından, çalan müzik eşliğinde oynanan oyunlarla devam etti. Program sonunda yapılan çekilişle, öğretmenlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

 

 

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi