Gelecek Partisi’nden SATSO’ya ziyaret
39 okunma

Gelecek Partisi’nden SATSO’ya ziyaret

ABONE OL
21 Ocak 2023 19:07
Gelecek Partisi’nden SATSO’ya ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve il yönetim kurulu üyeleri Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası‘nı ziyaret etti.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya iş dünyasının içinde bulunduğu durumun yanı sıra mevcut OSB’ler ve yapılması planlanan OSB’ler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyarette konuşan İl Başkanı Fatih Sevindik ise yaptığı açıklamada; “Tükiye’de güvene ve istikrara ihtiyaç duyulduğunu vurgulayarak, işsizlik ve gelir dağılımındaki bozuklukların ciddi bir sorun olduğunu ifade etti. Sakarya’mızın istihdamının artmasında, sanayinin gelişmesinde ticaret ve sanayi odasına önemli görevler düşüyor. Ticaret ve sanayi odamız Sakarya’mızın en önemli sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Gelecek Partisi olarak bizler ortak akıl ve istişareye çok önem veriyoruz. İnşallah hep birlikte çalışarak Sakarya’mızı daha iyi noktalara getireceğiz.” dedi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek Başkan Sevindik ve beraberindekilere teşekkür ettiler

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi