Güçlü Marka Geliştirme ve Marka Yönetiminin Temelleri Eğitimi – SATSO Akademi
34 okunma

Güçlü Marka Geliştirme ve Marka Yönetiminin Temelleri Eğitimi – SATSO Akademi

ABONE OL
24 Kasım 2022 11:33
Güçlü Marka Geliştirme ve Marka Yönetiminin Temelleri Eğitimi – SATSO Akademi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) işbirliğinde “Güçlü Marka Geliştirme ve Marka Yönetiminin Temelleri Eğitimi” 25 Kasım 2022 Cuma Günü saat 14.00′ te Eğitmen Hakan ASLAN’ ın sunumuyla ZOOM uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Eğitime katılım ücretsizdir. SATSO Akademi üzerinden eğitime giriş yapmayan katılımcılara katılım belgesi verilmeyecektir.

Zoom Bilgileri

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0qde2rrD4qGdVcujv0Ffp_y26_eMw9PhYF

Geçiş Kodu: 12345

Eğitimin Amacı:

Pazarlama fonksiyonunun önemli bir parçası olma niteliğini taşıyan marka ve bu markalara ait karar süreçleri karmaşık bir dizi elemi içerir. Pazar koşullarının markaları başarılı olmaya ve gücünü gün geçtikte arttırmayı hedeflemelidir. Markalaşma, kurumların kalite, güven ve başarı sağlaması yönünden büyük önem arz etmektedir. Eğitimin amacı, marka Güçlü marka geliştirmek adına stratejik çalışmalarla temel alt yapıyı sağlamak ve Markalaşma çalışmalarının işleyişini kavramaya yardımcı olmaktır.

Eğitim Programının İçeriği:

Pazar Bölümlendirme

Hedef Pazar Seçimi ve Konumlandırma

4P (Ürün, Fiyat, Dağıtım ve Tutundurma) Stratejileri

Bütünleşik Pazarlama İletişimi

Pazarlamada Güncel Yaklaşımlar

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi