DOLAR 8,6271-0.04%
EURO 10,12360%
ALTIN 492,05-0,02
BITCOIN 350397-5,23%
Sakarya
19°

HAFİF YAĞMUR

05:18

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hakem evinde nöbet değişimi dostluk ve sevgi gösterileri eşliğinde Cuma akşamı yaşandı
  • GÜNDEM 54
  • Spor
  • Hakem evinde nöbet değişimi dostluk ve sevgi gösterileri eşliğinde Cuma akşamı yaşandı

Hakem evinde nöbet değişimi dostluk ve sevgi gösterileri eşliğinde Cuma akşamı yaşandı

ABONE OL
4 Nisan 2021 21:15
Hakem evinde nöbet değişimi dostluk ve sevgi gösterileri eşliğinde Cuma akşamı yaşandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tek liste tek aday
Sakarya Bölgesi Faal Futbol hakemleri Gözlemciler derneğinde genel kurul, çoğunluğa bakılmaksızın gecen hafta cuma günü Hakem evinde yoğun kalabalık eşliğinde yapıldı. 13 Genel kurul üyesinin yaklaşık 100 kişisinin attığı imzalarla tek adayla girilen secim sonrası Ahmet Öztürk gitti, Gürkan Tekneci ve ekibi Dernek sorumluk yükünü omuzlarına aldılar. Eski Dernek ve İHK Başkanlarından Ahmet Kemiksizoğlunun Divan Başkanlığını yaptığı kongrede, divan kurulunda Gani Erdoğan, Sinem Çetin ve Anıl Garan yer aldılar. Kongrede olumlu bir birliktelik resminin Hakem evine taşındığı gözlendi. 13 Olağan Genel kurula Genel merkezden Özgür Uçak, Amatör Futbolcular derneği Başkanı Ömer Bektaş katıldılar. Eski Dernek Başkanlarından Özgür Aygün ve Şükrü Özkan’ında kongreye konuşmalarıyla katkı verdi. Eski Hakemlerden, hakem hocalarından, geçmişin hakem derinliğinde yer edinen Nazım Aktürk’ünde konuşmacı olarak katıldığı kongre, Gürkan Teknecinin tek aday olarak Başkanlığı ile sonlandı. NAZIM AKTÜRK
KONGREDEN ÖNEMLİ BAŞLIKLAR ( ÖZTÜRK KONUŞTU)
Hakem Derneği seçiminde Başkanlığı Gürkan Tekneciye devreden Ahmet Öztürk yaptığı açılış konuşmasında açık yüreklilikle bazı eksiklereb parmak bastı. Ahmet Öztürk Pantemi nedeniyle gerekli bazı etkinlikleri yapamadıklarının altını çizerken ,yerini güven duyabileceği bir isme Gürkan Tekneciye teslim ettiği için mutluluk duyduğunu dile getirdi. Ahmet Öztürk giderayak Sakarya hakemliğinde geçmişin kanayan yarası ayrışmayı ortadan kaldırmak adına, Hakem evinin büyükleri ile yapılan toplantıda atılan adımların, herkesin geçmişte yapılan hataların üstünü kucaklayarak kapatılmasının gelecek adına ortaya çıkan barışçıl hamlenin kendisini mutlu ettiğini belirtti. Ahmet Öztürk görevde olduğu sürece Dernek adına toplanan paraları adil ölçüde harcadıklarını, gelirleri adil bir şekilde dernek ihtiyaçlarına aktarıldığına vurgu yaptığı konuşmasında sözlerinin sonuna Genel merkeze, İl Hakem kuruluna görevde oldukları süre içinde gösterdikleri yakın ilgiye teşekkür ederken Genel kurula ben hakkımı helal ettim, sizde bana hakkınızı helal ederimesin dedi ve helallik alıp kürsüden ayrıldı.
OY BİRLİĞİ İLE AKLANDILAR
Saygı duruşu ve İstiklal marşının hep bir ağızdan söylenmesinin ardından Ahmet Öztürk Başkanlığındaki yönetimin hesapları genel kurulda incelendi. Bütün hesaplar, icraatlar oy birliği ile aklanırken en ilgi çeken eski yönetimin yeni yönetime kasada para bırakması oldu. Ahmet Öztürk yönetimi, Gürkan tekneci yönetimine 37 bin tl para bıraktı.
GÜRKAN TEKNECİ YÖNETİMİNİN İLK İÇRAATI
Ahmet Öztürkten Başkanlık bayrağını alan Gürkan Tekneci, kendilerine oy birliği ile evet diyen Genel kurul üyelerine teşekkür ederken ilk icraatını Divana sundu. Gürkan Tekneci geçmişte Klasman ve Bölge hakemlerinden, Gözlemcilerinden alınan yüzde onluk Dernek payını yüzde 5 düşürdüklerini açıklayan bu karara Genel kurulu topyekûn evet eşliğinde tepki verdi.
DOSTLUK VE SEVGİ MESAJLARI
Sakaryanın Süper ligteki en önemli silahı Atilla Karaoğlan maçı olduğu için kongreye katılamazken ,gönderdiği yazılı mesajla güne katkı sundu. Atilla Karaoğlanın mesajını Anıl Garan okudu. Yeni dernek yönetimine başarılar dileyen ,geçmişin hastalıklarından kurtulmak adına atılan adımların testeklenmesi adına, Genel kurula seslenen Atilla Karaoğlanın gelecek adına umut taşıyan yazılı açıklaması hakemlerden alkış aldı. Bu arada Kongreye gecikmeli katılan ilimizin Süper lig görmüş deneyimli hakemi Erkan Enginde ,birlikten beraberlikten,Atilla karaoğlanın etrafında kenetlenerek ,geçmişin yanlışlarından arınarak sakarya hakemliğini daha yukarılara taşımak adına yeni bir sayfayı hakem evine taşımak adına gayretli olacaklarını genel kurul üyeleriyle paylaştı.
GÜZEL RESİM
Genel kurula ilgi çok büyüktü. Eski ve yeni yönetime gösterilen ilgi, gecen dernek seçimlerinin aksine çok daha fazla olumluydu. 123 üyeden 100 yakının katıldığı Kongrede eski Başkan Ahmet Öztürk ile yeni Başkan Gürkan Tekneci birbirlerini kucaklayarak Dernekte devir teslim işlemini gerçekleştirdiler.
ESKİ BAŞKANLARI BİR ARAYA GETİRDİK
Kongreyi Bizim Sakarya adına baştan sona kadar izleyen arkadaşımız Nazım Aktürk kongrede eski ve yeni Başkanları bir araya getirerek Kongre akşamına tatlı bir geçmişin izlerini taşıdı.Zeki Konak ( Rahmetli ) İlhan Ertem, Hüseyin Abalı, Oğuzhan Şenler, Ercan Yıldırım, ve Muzaffer sertinde başkan olarak geçmişte dernekte asılı olan resimde yer aldığını hatırlatarak bir araya getirildiğimi eski Başkanlar listesinde şu isimler yer aldı. Çiçeği Burnunda yeni Başkan Gürkan tekneci ve eski bazı Başkanlar Kongrenin içinde yer aldılar. Fuat Totrakan,Ahmet kemiksizoğlu, Şükrü Özkan, Özgür Aygün eski Başkanlar içini süsleyen kongrenin renkli yüzleriydiler.
YENİ YÖNETİMDE KİMLER VAR ?
Ahmet Öztürk ekibinden görevi devralan Gürkan teknecinin listesi bu güne kadar dernekte görev yapmamış isimlerden oluştuğu dikkat çekti. Başkan Gürkan tekneci önderliğinde yeni yönetimde Ömer Akçal, Murat baş, Yunus Aytekin Atabek ve Muammer Battal yer aldılar.
DENETLEME ASİL
İbrahim kaya
Kürşat Erken
Semih Kahraman
DENETLEME YEDEK
Kadir Balaban
Mustafa Altuntaş
Mustafa Bal
GENEL MERKEZ DELEGELERİ (ASİL)
Ahmet kemiksizoğlu
Ahmet Öztürk
Burhan karbuz
Mustafa Aldemir
Mukremin Uzer
Şükrü Özkan
Yasin Subaşı
Yılmaz Kalk
GENEL MERKEZ DELEGELERİ (YEDEK)
Mesut Katık
İlker Camcıoğlu
Yiğit İsmail
Furkan Şen
Şenol Öztürk
Kadir Kardan
Sude Emir
Mete Toraman

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP


Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi

biyografiler - sağlık - yemek tarifleri