HEM HAVAMIZ HEM KAFAMIZ GÜZELLEŞTİ “
38 okunma

HEM HAVAMIZ HEM KAFAMIZ GÜZELLEŞTİ “

ABONE OL
21 Kasım 2022 09:28
HEM HAVAMIZ HEM KAFAMIZ GÜZELLEŞTİ “
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HEM HAVAMIZ HEM KAFAMIZ GÜZELLEŞTİ ”

 

Bandırmayı yener miyiz..abi.” Diye sordular çarşıda.”.Yeneriz mecburuz”dedim…. Kötü oynamasakta çok pozisyon veriyorduk her maçta.. Bu gecede iyi oynadık ,yine posizyon verdik ama bu kez attık,…..sırıtmadı…..
Demem oki kaleyi gördünmü vuracaksın arkadaş……. Hurşit öyle yaptı.Kendine güveni gelmiş,kaçak dövüşmedi bu gece. İşte bizim Hurşit bu olmalı.. En çok darbeyi İsmail Erdoğan yedi..Resmen savaştı…Herkez çok çalıştı tebrikler takım..Nalepa kırmızı oldu..Bence agır karardı.Direk kırmızıya itiraz edilmeli…Uzun lafın kısası yazdan kalmış bu gecede hem havamız güzelleşti hem kafamız.Biz bu havayla Boluyu geçer, düzce de kepap yeriz..

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi