Her şey ‘Kuzey’ içindi
85 okunma

Her şey ‘Kuzey’ içindi

ABONE OL
2 Eylül 2022 15:53
Her şey ‘Kuzey’ içindi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya’nın sevilen öğretmenlerinden Nur Baydar ile İş İnsanı Serkan Baydar çifti; biricik oğulları Kuzey Baydar için Picasso STK’da sünnet töreni düzenledi.

Muhteşem

Sakarya’nın sevilen başarılı ünlü İş İnsanlarından King Point Cafe Resturant Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Baydar ile Sakarya İlköğretim Okulu’nun okulunun sevilen başarılı öğretmenlerinden olan eşi Nur Baydar çiftinin biricik oğulları ve güzeller güzeli minik Ada Baydar’ında ağabeyi Kuzey Baydar; muhteşem bir cemiyetle sünnet oldu. Dans gösterisi arasında; anne Nur, Baba Serkan ve kardeş Ada’nın ellerini tutarak salona giren Kuzey Baydar; davetlilerce defalarca alkışlandı.

Göl kenarında

Göl kenarında nezih bir ortamda geçen sünnet törenine başta Baydar ailesinin uzak ve yakından gelen akraba, dost, komşu ve sevdiklerinin yanı sıra; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan, siyasi parti yöneticileri, iş, spor, stk ve milli eğitim, camiasından tanınmış isimlerin de yer aldı. Cemiyete gelemeyen davetliler ise, gerek telgraf çekerek, gerekse yolladıkları çiçeklerle, düğün alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi.

Her şey ‘Kuzey’ içindi

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi