DOLAR 8,6271-0.04%
EURO 10,12360%
ALTIN 492,05-0,02
BITCOIN 350397-5,23%
Sakarya
19°

HAFİF YAĞMUR

05:18

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kürekte Bahar Kupası Yapıldı

Kürekte Bahar Kupası Yapıldı

ABONE OL
19 Temmuz 2021 21:12
Kürekte Bahar Kupası Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kürekte Bahar Kupası Yapıldı

27-28-29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası & Akademi Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Testi Yarışlarında 21 Klüp 500 erkek ,300 kadın toplam 800 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

BAHAR KUPASI & AKADEMİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE
MİLLİ TAKIM SEÇME TESTİ
FİNAL                            30.05.2021 / Sapanca
70 09:00 U19 ERKEKLER 2X 2000m Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Ali Ardıl İlgün – Altar Karabudak 7.00,32 1 10
2 Galatasaray Eren Efe Kara – Yusuf Ziya Ateş 7.08,38 2 7
5 Fenerbahçe B Ömer Faruk Şan – Enes Uluer 7.24,00 3
1 Anadoluhisarı Kürek Efe Mersin – Alp Kocaer 7.33,84 4 3
71 09:10 U19 ERKEKLER 4- 2000m Sonuç Puan
3 Galatasaray Mahmut Tiryaki – Emirhan Balıkçı –
Enver Erman – Serkan Erkal
6.34,68 1 10
4 Fenerbahçe Mehmet Giray Kuşkuş – Oğuzhan Erdem –
Evren Mustaf Açar – Ahmet Ali Kabadayı
6.43,77 2 7
5 Galatasaray B Mehmet Barış Hamzaoğlu – Mecit Şamil Kanoğlu -Ayberk Güzelkaya – Batuhan Altındağ 6.55,46 3
2 Galatasaray C Ahmet Erdem – Arslan Doğusoy –
Serkan Becit – Ulaş Alkış
7.23,93 4
72 09:20 U17 ERKEKLER 4X 2000m Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Giray Yazçayır – Alper Şevket Eren –
Mert Can Çayır – Halil Kaan Köroğlu
6.31,06 1 10
2 Galatasaray Enes Biber – Yiğit Yaşar Doğruok –
Cemal Toprak Galoğlu – Aytimur Selçuk
6.32,09 2 7
4 Hereke Nuh Çimento Kürek Mehmet Emin Sarıoğlu – Eren Kırcı –
Metehan Yavuz – Berat Aydın
6.49,24 3 5
1 Sakarya Büyükşehir Belediye Furkan Sinem – Murat Alp Yardım –
İsmailcan Güngörmez – Emir Elma
6.56,45 4 3
6 Şişecam Çayırova Arda Berat Çekeceker – Berkay Öztürk –
Yusuf Doğru – Kemal Kaya
6.59,13 5 2
5 Fenerbahçe B Mehmet Poyraz Saltık – Kerem Akkiriş –
Toros Büyükakıncı – Şükrü Yüşa Aslan
7.01,35 6
73 09:30 MASTER MIX 2X 1000m Handicap Sonuç
2 Ferdi İnci Selçuk – Orhan Öztürk 4.09,64 4.00,14 1
4 Boğaziçi Üniversitesi B Selman Özgür Çubukçu – Özlem Özden Ulukapı 4.19,93 4.15,73 2
1 Boğaziçi Üniversitesi Serhat Dizdaroğlu – Aslıhan Dizdaroğlu 4.32,38 4.16,68 3
3 Galata Kürek Cemal Şenyuva – Reha Doğan Katılmadı
74 09:40 U17 KIZLAR 1X 2000m Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Kardelen Yüce 8.53,20 1 10
3 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eda Erkan 8.57,08 2 7
1 Fenerbahçe B Derensu Kutluata 9.00,92 3
5 Fethiye Belediye Elif Eylül Coşkunkurt 9.19,14 4 3
4 Fenerbahçe C İla Ayışığı Yontar 9.22,92 5
6 Altınboynuz Ceren Özyiğit 9.52,54 6 1
75 09:50 U17 KIZLAR 2X 2000m Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Damla Sungunapa – Medinenur Yiğitoğlu 8.11,82 1 10
3 Galatasaray Tuana Havin Dark – Nursucan Şerbeçi 8.16,82 2 7
5 Fenerbahçe B Şerife Şirin Çevik – Ayşe Elif Şatıroğlu 8.32,04 3
4 Sakarya Büyükşehir Belediye Beyza Kurtulmuş – Zeynep Derin 8.53,26 4 3
1 Şişecam Çayırova Aslı Uçar – Zeynep Beken 8.59,61 5 2
79 10:00 AKADEMİK KADINLAR 2X 2000m Sonuç Puan
80 10:10 AKADEMİK KADINLAR 4X 2000m Sonuç Puan
1 Boğaziçi Üniversitesi Şevval Beyza Sezer – Aylin Karapınar –
İdil Yükseltepe – İrem Kırdar
8.50,90 1 100
81 10:20 U15 ERKEKLER 4X 1000m Sonuç Puan
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Erhan Öztürk – Devrim Teoman –
Şakir Özdemir – Mustafa Sarı
3.45,16 1 10
3 Galatasaray Kutlu Doruk Doksanyedi – Barlas Balı –
Volkan Uçar – Yunus Emre Biber
3.30,25 2 7
82 10:30 MASTER MIX 4X 1000m Handicap Sonuç
83 10:40 U15 KIZLAR 1X 1000m Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Livanur Tulun 4.38,16 1 10
4 Fethiye Belediye Ravza Aktan 4.47,04 2 7
3 Hereke Nuh Çimento Kürek B Sare Mehlika Köse 4.47,40 3 5
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Melis Yücel 4.58,52 4 3
84 10:50 U15 KIZLAR 2X 1000m Sonuç Puan
4 Şişecam Çayırova Sinem Dağaçıkan – Nisanur Ekşi 4.30,84 1 10
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Betül Öğüt – Esra Kırcı 4.37,47 2 7
3 Fenerbahçe Elif Çalışkan – Yağmur Berkkam 4.38,83 3 5
85 11:00 U19 KIZLAR 2X 2000m Sonuç Puan
2 Fenerbahçe & Ferdi Karma Ruken Ülgey – Aslıhan Naran Akkay 7.58,25 1
5 Fenerbahçe B Ayşe Cemre Can – Aleyna Tülin Tellli 8.03,79 2 7
4 Anadoluhisarı Kürek Meral Çakmak – Ece Nur Çayır 8.09,56 3 5
3 Fenerbahçe Damla Sungunapa – Medinenur Yiğitoğlu 8.14,19 4
1 Fethiye Belediye Elif Eylül Coşkunkurt – Sena Sidar Akın 8.33,77 5 2
86 11:10 U19 KIZLAR 4- 2000m Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Irmak Fertuğ – Ülkü Özen –
Selin Ege Akgül – Simla Suay Alıncı
7.40,51 1 10
90 11:20 AKADEMİK ERKEKLER 8+ 2000m Sonuç Puan
91 11:30 MASTER KADINLAR 4X 1000m Handicap Sonuç
95 11:40 AKADEMİK KADINLAR 1X 2000m Sonuç Puan
1 Boğaziçi Üniversitesi Şevval Beyza Sezer 9.58,93 1 100
96 11:50 MASTER ERKEKLER 4X 1000m Handicap Sonuç
1 Ferdi Mustafa Umutcan Zeren – Cihan Ayger –
Yaman Taciroğlu – Ercan Kesim
3.30,33 3.29,33 1
2 Boğaziçi & İstanbul & Ferdi Karma Serhat Dizdaroğlu – Kerim Can Ertuğ –
Orhan Öztürk – İlker Başyazıcı
3.45,53 3.38,33 2
97 12:00 MASTER KADINLAR 2X 1000m Handicap Sonuç
1 Boğaziçi Üni & Ferdi Karma B. Aslıhan Dizdaroğlu – İnci Selçuk 4.27,55 4.14,05 1
PUAN TABLOSU
C U19 KIZLAR
1. İZMİT SÜMERSPOR KÜREK 30 PUAN
C U19 ERKEKLER
1. VAN EDREMİT KÜREK 17 PUAN
2. İZMİT SÜMERSPOR KÜREK 13 PUAN
3. İZNİK SPOR 10 PUAN
4. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 10 PUAN
5. İSTANBUL KÜREK 7 PUAN
6. KOMODOR 5 PUAN
7. VİRA DENİZCİLER 5 PUAN
8. ALTINBOYNUZ 2 PUAN
9. SİNOP GENÇLİK VE SPOR 1 PUAN
C KADINLAR
1. İZMİT SÜMERSPOR KÜREK 25 PUAN
2. SİNOP KÜREK 14 PUAN
3. ALTINBOYNUZ 10 PUAN
4. HALİÇ KÜREK 5 PUAN
5. VİRA DENİZCİLER 3 PUAN
C ERKEKLER
1. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 25 PUAN
2. İSTANBUL KÜREK 14 PUAN
3. İZNİK SPOR 10 PUAN
4. İZMİT SÜMERSPOR 9 PUAN
5. ALTINBOYNUZ 8 PUAN
6. VİRA DENİZCİLER 3 PUAN
U15 KIZLAR
1. FENERBAHÇE 25 PUAN
2. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 17 PUAN
3. HEREKE NUH ÇİMENTO KÜREK 13 PUAN
4. FETHİYE BELEDİYE 7 PUAN
5. SİNOP GENÇLİK VE SPOR 5 PUAN
6. ODTÜ 3 PUAN
U15 ERKEKLER
1. HEREKE NUH ÇİMENTO KÜREK 25 PUAN
2. GALATASARAY 22 PUAN
3. SİNOP GENÇLİK VE SPOR 7 PUAN
4. SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 7 PUAN
U17 KIZLAR
1. FENERBAHÇE 27 PUAN
2. SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 13 PUAN
3. GALATASARAY 7 PUAN
4. ODTÜ 7 PUAN
5. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 7 PUAN
6. FETHİYE BELEDİYE 3 PUAN
7. ALTINBOYNUZ 1 PUAN
U17 ERKEKLER
1. GALATASARAY 24 PUAN
2. FENERBAHÇE 23 PUAN
3. HEREKE NUH ÇİMENTO KÜREK 17 PUAN
4. ODTÜ 5 PUAN
5. SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 5 PUAN
6. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 2 PUAN
7. ANADOLUHİSARI KÜREK 2 PUAN
U19 KIZLAR
1. FENERBAHÇE 31 PUAN
2. GALATASARAY 10 PUAN
3. ANADOLUHİSARI KÜREK 5 PUAN
4. FETHİYE BELEDİYE 4 PUAN
U19 ERKEKLER
1. GALATASARAY 34 PUAN
2. FENERBAHÇE 34 PUAN
3. ANADOLUHİSARI KÜREK 4 PUAN
AKADEMİK KADINLAR
1. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 200 PUAN
AKADEMİK ERKEKLER
1. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

 

400 PUAN

Kürekte Bahar Kupası Yapıldı Kürekte Bahar Kupası Yapıldı Kürekte Bahar Kupası Yapıldı Kürekte Bahar Kupası Yapıldı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP


Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi

biyografiler - sağlık - yemek tarifleri