Levent Geç, Kuzuluk Şose Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı
100 okunma

Levent Geç, Kuzuluk Şose Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı

ABONE OL
21 Ocak 2023 22:56
Levent Geç, Kuzuluk Şose Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Levent Geç ,12 Mart 2023 tarihinde gerçekleşmesi muhtemel muhtarlık seçimlerde Akyazı İlçesi Kuzuluk (Yeniden) Şose Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu söyledi.

Atatürk Hava Limanından emekli olan evli bir çocuk babası olan Levent Geç, önümüzdeki yerel seçimlerde (Yeniden)Şose Mahallesi Muhtarlığı için aday olacağını söyledi.  Geç, muhtarlık adaylığına ilişkin açıklamasında; “Önümüzdeki muhtarlık seçimlerde Akyazı İlçesi Kuzuluk  Şose Mahallesi muhtarlık için aday olacağım. Bu ilk adaylığım. Nasip olur da muhtar seçilirsem,  Şose Mahallesini kültür ev sosyal yaşama entegre etmek, Avrupa ülkelerinde ki modern bir mahalle anlayışı ile ıslah edip daha da güzelleştirmek amacındayım. Bu güzellikleri ön plana çıkarabilmek ve diğer tüm mahallelere örnek bir mahalle olmak için çalışacağım” dedi.

 

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi