Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar
58 okunma

Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar

ABONE OL
21 Ocak 2023 22:35
Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya en önemli göz doktorlarından Op. Dr. Hüseyin Berberler ve Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar ve Çocuk Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Ümit Numanoğlu ÖZEL FOCUS GÖZ TIP MERKEZİ’nde hizmet veriyor.

Sakarya  en önemli göz doktorlarından Op. Dr. Hüseyin Berberler ve  Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar ve Çocuk Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Ümit Numanoğlu  Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Serdivan İlçesi İstiklal Mahallesi 402 nolu sokakta kurulan ÖZEL FOCUS GÖZ TIP MERKEZİ’nde hizmet veriyor.

2004 yılından itibaren Sakarya ve Kocaeli’de çok sayıda hastanede yöneticilik yapan Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nin Hastane Müdürü Emel Kaya , “Deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Tüm göz tedavilerinizi ve cerrahi operasyonlarınızı burada en güvenilir doktorlar ve son teknoloji cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizi kurumumuza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi