Sakarya’daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi
79 okunma

Sakarya’daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi

ABONE OL
29 Kasım 2022 14:46
Sakarya’daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya Samsunlular Derneği yönetim kurulu Haziran ayında gerçekleşen kongrenin ardından ilk kez Nokul’da bir araya geldi.

Sakarya Samsunlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Pala Başkanlığında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısı Kuzey Marmara Otoyolu Akyazı çıkında bulunan İSKİD Genel Başkanı Fatih Aşçı’nın sahibi olduğu Nokul Lazzet Durağında gerçekleşti. Ankara Samsunlular Federasyonu’nda Genel Başkan Yardımcısı ve Dernek Başkanı Adnan Pala toplantı sonrasında yaptığı açıklamasında; “Sakarya Samsunlular Derneğimiz Haziran ayında 8’inci kongremizi gerçekleştirdik. Bu Kongre sonrasında yönetim kurulu toplantımızın ilkini bu gün gerçekleştirdik. Tüzük değişikliği yaparak yönetim kurulu sayımızı arttıracağız. Bu şehirde 10 bin dolayında hemşerimiz var. Şuanda 300 dolayında kayıtlı üyemiz var. Bu sayı gün geçtikçe artıyor. Üye aidatı almıyoruz. Gelecek yılda gerçekleştirmeyi planladığımız programla ilgili istişarelerde bulunduk. Bu yıl Sakarya Poyrazlar Gölü Tabiat Parkında 3’üncü Aile Piknik ve Keşkek Şöleni tertipledik. 7 kazan geleneksel keşkek dağıtımı yapıldığı şölenin önümüzdeki sen 4’üncüsü yapmayı amaçlıyoruz.

18 Aralık 2022 tarihinde ‘Samsun Gençlik Buluşması’ adında bir program tertipleyeceğiz. Ankara Samsunlular Federasyonu Genel Başkanı Osman Yılmaz’ın iştiraki ile Ankara’da gerçekleşecek program Sergi ile başlayacak. Haluk Levent Konseri ile devam edecek program Ödül töreni ile sona erecek. Bu günkü yönetim kurulu toplantısında bu konuyu da istişare ettik.” dedi.

 Günün anısına plaket takdim etti

Adanan Pala konuşmasının devamında ise; “Bu gün burada bizleri ağırlayan değerli hemşerimiz, ‘Nokul Lazzet Durağı’nın sahibi İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği Genel Başkanı ve AST Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aşçı Fatih Aşçı’ya teşekkür ediyorum” diyerek, günün anısına plaket takdim etti.

 

Sakarya'daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi Sakarya'daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi Sakarya'daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi Sakarya'daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi Sakarya'daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldiSakarya'daki Samsunlular Nokul’da bir araya geldi

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi