SATİCO nitelikli üreticilerden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi
102 okunma

SATİCO nitelikli üreticilerden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi

ABONE OL
23 Ocak 2023 20:47
SATİCO nitelikli üreticilerden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya’nın ilk dış ticaret ofisi olan Dış Ticaret Şirketi SATİCO şehrimizin nitelikli üreticilerinden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Türkiye yüz yılında Cumhurbaşkanımızın fark edilen, fark atan, farkını hissettiren ve farklılıklarıyla zenginleşen bir ülke haline hayaline ulaşmamıza, ülkemizi küresel çarkın bir dişlisi olmak yerine lokomotifi haline dönüştürmek çağrısına bir cevapta şehrimizden geldi.

Sakaryanın ilk dış ticaret ofisi olan SATİCO şehrimizin nitelikli üreticilerinden oluşan iş insanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı da Firma ortağı Yusuf Gökhan Erkan “Sakaryanın Türkiyenin en önemli sanayi şehirlerinden biri olduğunu ve hızla bu durumun gelişmekte olduğunu belirterek, birlikteliğimizden ve tecrübelerimizden oluşan bu sinerjinin şehrimiz ve ülke ekonomimize kazandıracağımız en ufak olumlu bir katkı bile bizlere büyük bir gurur verecektir” dedi.

Firma ortağı Rıdvan Ulusal konuşmasında; “Türkiye yüzyılında şehrimize ve Ülkemize sağlayacağımız her türlü katkının çok kıymetli olduğunu biliyoruz, Satico’nun kuruluş hikayesinin temelinde de bu duygu ve düşünce var” sözleri ile katkıda bulundu.Şehrimizin önde gelen firmalarının üretmiş oldukları katma değeri yüksek ürünlerin dış ülke pazarıyla buluşturmak üzere ilk etapta  Avrupa ülkelerine yönelik saha araştırması ve görüşmeler planlayan firma yetkililerinin görüşmeler yapmak üzere hafta içi ilk önce  Almanya ardında Fransa ve İsviçre uçus yapmayı planladıklarını  belirttiler” dedi.

Katılım sağlayan tedarikçi firmalar da  projeye duydukları güveni ve  fikirlerini beyan ettikleri toplantıya karşılıklı güzel temenniler sunulacak son verildi.

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi