Serdivan Alperen Ocakları İlçe Başkanlığına Emre Baysal atandı
34 okunma

Serdivan Alperen Ocakları İlçe Başkanlığına Emre Baysal atandı

ABONE OL
14 Kasım 2022 11:58
Serdivan Alperen Ocakları İlçe Başkanlığına Emre Baysal atandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alperen Ocakları teşkilatlarında, MBD ve farklı teşkilatlarda görev yapan Emre Baysal Serdivan Alperen Ocakları İlçe Başkanlığına atandı.

İlçe Başkanlığı süresince görev ve sorumluluklarını en eksiksiz ve en güzel şekilde yerine getireceğini dile getiren Erdem Baysal; “Serdivan Alperen Ocakları İlçe Başkanı olarak göreve atanmış olup  bir nevi şereflendirildim. Amacımız, Hakikî Türklüğe ve İslamiyet’e yaraşan ve tarihî bir şeref ve faziletimiz olan terbiye-i medeniye-i diniyeyi , ve millî bir şiar olan ahlâk-ı Kur’aniyeyi öğrenerek vatan ve millete faydalı bir uzuv olmaktır. Yabancı ideolojilerin tesirin tesirinden korunarak din ve imanımızı muhafaza edebilmek, bizlerin en kutlu isteği ve arzusudur. Serdivan da dalgalandırılacak olan bu kutlu sancağı , daha güzel yerlere taşıyacağımıza inanan  bizlere bu görevi veren büyüklerimize minnettarız” dedi.

Emre baysal kimdir ?

 1986 Sakarya doğumludur. Fatih endüstri meslek lisesi mezunu olup Özel Sektörde işletme Sahibi ve ortaklarındandır .

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi