Yağız Ali ile Umut Ege; sünnet oldu
106 okunma

Yağız Ali ile Umut Ege; sünnet oldu

ABONE OL
2 Eylül 2022 16:58
Yağız Ali ile Umut Ege; sünnet oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aslen Sakarya’lı olan Bükreş’te ikamet eden Ketme ART Group Genel Müdürü Kadir Seyfioğlu ile Yasemin Seyfioğlu çifti; oğulları Yağız Ali ile Umut Ege için Tepekum Mahallesi’ndeki evlerinin önünde sünnet cemiyeti düzenledi.

Vatan sevgisi

İyi bir Sakaryaspor taraftarı olan ve yaptığı alüminyum cam balkon işinden dolayı yaşamını Bükreş’te sürdüren Sakaryalı genç İş İnsanı Ketme ART Group Genel Müdürü Kadir Seyfioğlu ile Yasemin Seyfioğlu çiftinin yakışıklı oğulları Yağız Ali ile Umut Ege; Tepekum Mahallesi Arı Sokak’taki evlerinin önünde düzenlenen cemiyetle sünnet oldu. Cemiyete; Seyfioğlu ve Çelik Ailelerinin uzak ve yakından gelen akraba, dost, komşu ve sevdikleri hazır bulundu.

Yağız Ali ile Umut Ege; sünnet oldu

En az 10 karakter gerekli

Altyapı @2021 - Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan gundem54.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik gundem54.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sakarya'nın Haber Sitesi