30 milyon liralık yatırımda çalışmalar sürüyor

featured
DEVLET SU İŞLERİ TARAFINDAN İHALESİ 30 MİLYON LİRAYA YAPILAN VE AKYAZI'NIN ÖNEMLİ YATIRIMLARINDAN BİR TANESİ OLAN KARACASU DERESİ İKİNCİ ETAP DÜZENLENME ÇALIŞMALARI TÜM HIZI İLE DEVAM EDİYOR. (ALİ YILDIRIM/SAKARYA-İHA) Devlet Su İşleri tarafından ihalesi 30 milyon liraya yapılan ve Akyazı'nın önemli yatırımlarından bir tanesi olan Karacasu Deresi ikinci etap düzenlenme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.

30 milyon liralık yatırımda çalışmalar sürüyor

Devlet Su İşleri tarafından ihalesi 30 milyon liraya yapılan ve Akyazı’nın önemli yatırımlarından bir tanesi olan Karacasu Deresi ikinci etap düzenlenme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.
Devlet Su İşleri 2023 yılı yatırım programında yer alan ve 30 milyon liraya ihalesi gerçekleştirilen Karacasu Deresi ikinci etap düzenleme çalışmaları devam ediyor. Karacasu Deresi’nin 1 buçuk kilometre uzunluğundaki kısmını çevreleyen projede temizlik ve betonarme kanal çalışmaları gerçekleştiriliyor. Projenin tamamlanmasının ardından çevre düzenlemesi ve yol çalışmaları da Akyazı Belediyesi tarafından yapılacak. Hususa ilişkin olarak Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ İlçemizin önemli sorunlarından bir tanesi olan Karacasu Deresi’nde ıslah ve düzenleme çalışmalarının yapılması için DSİ’nin 2023 yılı yatırım programına alınan ikinci etap çalışmaları, Mayıs ayında başladı. Temizlik ve betonarme kanal çalışmalarının ardından Karacasu Deresi yeni bir görünüme kavuşmuş olacak. İnşallah 1 buçuk kilometrelik hatta bu düzenlemelerin tamamlanmasının ardından çevre düzenlemesi ve yol çalışmalarını Akyazı Belediyesi olarak en kısa sürede yapacağız. Akyazı’mız devlet yatırımları ve belediyemizin kendi yatırımları ile büyümeye ve gelişmeye devam edecek” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!