Bölgesel Amatör Lig’de Arifiye Kalaycıspor ilk hafta karşılaşmasında Bursa deplasmanında Doğugücüspor’a konuk oldu. Ev sahibi takımın ilk yarısını 15’te penaltıdan attığı golle 1-0 önde bitirdiği maçta Arifiye Kalaycıspor ikinci yarıdaki ataklarının karşılığını 77’de Furat Koç’un golüyle aldı. Kalan sürede başka gol olmayınca Arifiye Kalaycıspor, rakibiyle 1-1 berabere kalarak lige puanla start verdi.
![featured](https://www.gundem54.com/wp-content/uploads/2023/10/392763054_287739050851931_8915555760712757147_n-jpg.webp)