Arifiye’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor…

featured

Arifiye’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor…

Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri Toyota ve Sağlık Caddelerinin büyük bölümünü asfaltlıyor…

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalara ek olarak, Arifiye Gödemen mevkii, Toyota ve Sağlık Caddelerinin büyük bölümü, Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından asfaltlanıyor.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;” 2022 Yılında ihalesini yaparak, Aralık ayında hizmete sunduğumuz saatte 120 ton kapasiteli Asfalt şantiyemizin hizmete girmesi ile birlikte, Arifiye’mizde 2023 yılı içinde asfalt çalışmalarımızı hızlandırdık. Özellikle Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinin hizmete girmesi ile birlikte Toyota ve Sağlık Caddelerimizde araç trafiği çok yoğunlaştı. Mevcut asfalt yolun yıllar içinde deforme olması, vatandaşlarımızın şikâyetlerine neden oluyordu. Bu yol Anadolu-İstanbul Otoyolunun yan yolu olması nedeniyle, Karayolları Bölge Müdürlüğünün sorumluluğunda olan bir yol. Biz de bu bağlamda, yolun yapımı için Karayolları Bölge Müdürlüğümüz nezdinde girişimlerde bulunduk. Sağ olsunlar, bizler kırmadılar. Bu yollar, bu gün itibarı ile asfaltlanıyor. Yine İlçemizden geçen Sapanca bağlantı yolu üzerinde, meydana gelen bozulmalar, asfalt yama yapılmak suretiyle düzeltildi. Petrol ve petrol ürünlerinde yaşanan yükselmeye rağmen tüm paydaş kurumlarımızla el ele vererek, Arifiye’li hemşerilerimizin ulaşım konforunu yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!