1. Haberler
  2. Spor
  3. ASKF’dan Milli Eğitime hayırlı olsun ziyareti.

ASKF’dan Milli Eğitime hayırlı olsun ziyareti.

featured

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, ASKF Yöneticileri Sezgin Cumhur, Çetin Sertel, Tayfun Kobaş, Mehmet Bilgin, Salih Yıldırım, Alican Berke Uğur Kobaş  tarafından İl Milli eğitim müdürlüğüne hayırlı olsun ziyaretleri yapıldı.

İl Milli eğitim müdürlüğüne atanan Coşkun Bakırtaş, İl Milli eğitim müdür yardımcılığına atanan Atalay Gürbüz, Adapazarı İlçe Milli eğitim müdürlüğüne atanan Engin Kahraman ziyaret edilerek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunularak, başarı dilekleri iletildi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada ” İl Müdürümüz,  il müdür yardımcımız ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim müdürümüzü yakinen tanıyoruz. Kardeşlerimizin yeni makamları Milli eğitim ve bizler için çok önemli, çünkü sporcularımızın çoğu öğrenci, güçlü gençlik, güçlü Türkiye istiyorsak gençlerimize her alanda destek olmak zorundayız, bu anlamda yeni atanan kardeşlerimizin başarılı olacağına, Sakarya’nın ufkunu gençlere yapacakları yatırımlar ile değiştireceklerine inanıyorum, kendilerine başarılar diliyorum..dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!