1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Belge’den taksimetre güncelleme işlemine katkı sağlayanlara teşekkür

Başkan Belge’den taksimetre güncelleme işlemine katkı sağlayanlara teşekkür

featured

SATSO 21. Meslek Komitesi Başkanı ve Belge Oto Takograf Yönetim Kurulu Başkanı Tener Belge, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası birlikteliğinde gerçekleştirdikleri taksimetre güncelleme işlemine katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 21.Komite Otomotiv ve Yedek Parça Ticareti) Başkanı ve Belge Oto Takograf Yönetim Kurulu Başkanı Taner Belge, “Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun, Yönetim Kurulu Üyelerine Oda üyesi Taksici Esnafının Belge Oto Takograf’ta taksimetrelerini güncelleme işlemlerine olanak sağladıkları için teşekkür ediyorum. Türkiye’de ilk defa Sakarya’da böyle bir uygulama yaptık. Bu uygulama ile ilgili bize fırsat veren; Türkiye Taksimetre Liderleri TETAŞ,  Hüseyin incekara’ya, Alberen İTaksi, Talha Özay Uluğ’a,Simitron Taksimetre Kale Taksi İlbeyi Beyaz’a, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun’a, Karasu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kerim Uyan’a, Sapanca Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Kubilay’a, Hendek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cemil Varlıca’ya, 31 yıldır bizimle omuz omuza yürüyen Sakarya Taksici esnafına teşekkür ediyorum” diyerek her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Başkan Belge’den taksimetre güncelleme işlemine katkı sağlayanlara teşekkür

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!