1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Filizfidanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan Filizfidanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı

featured

Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir bayram mesajı yayınladı.

Filizfidanoğlu mesajında duygularını şu ifadeler ile dile getirdi: ” Ramazan Bayramı’nın huzur ve bereketiyle dolu günlerinde, tüm İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.Bu mübarek günlerde, sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Bu vesileyle, insanlık için barış, hoşgörü ve dayanışma duygularının daha da güçlenmesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı, yardımlaşma ve paylaşma ruhunu yücelten bir zaman dilimidir. Bizler, MÜSİAD olarak, bu değerleri yaşatmak ve toplumumuza katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesileyle, tüm insanlığın huzur içinde yaşamasını diliyor, Ramazan Bayramı’nın tüm dünyaya barış ve sevgi getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Bayramlaşmaya davet 

Başkan Filizfidanoğlu “Bayramın 1.Günü, Saat:13:30’da MÜSİAD Sakarya Şubesinde gerçekleştirilecek olan Geleneksel Bayramlaşma programımıza üyelerimizi ve tüm MÜSİAD dostlarını bekleriz.” diye söyledi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!