1. Haberler
  2. Gündem
  3. BAŞKAN OSMAN ÇELİK: AA TÜRK MİLLETİNİN GURUR TABLOSUDUR

BAŞKAN OSMAN ÇELİK: AA TÜRK MİLLETİNİN GURUR TABLOSUDUR

featured

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Anadolu Ajansı’nın (AA) kuruluşunun 104. yıldönümünü kutladı.

Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğü’ne misafir olan Osman Çelik Bölge Müdürü Yücel Velioğlu ve ajans çalışanlarını tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ÜLKEMİZİN SESİNİ DÜNYAYA DUYURUYOR

Anadolu Ajansı’nın ülkemizin sesini dünyaya duyurma noktasında önemli bir görevi yerine getirdiğini dile getiren Başkan Osman Çelik, “Anadolu Ajansı ülkemizin milli bir değeridir. Sesimizin ve sözümüzün dünyanın farklı coğrafyalarında duyulması gibi kıymetli bir görevi yerine getirmektedir. Kökleri Cumhuriyetimizin Banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk döneminde atılan bu kurumun bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bu kurumda emek vermiş olan ve ebediyete uğurladığımız isimleri de rahmetle anıyoruz. Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine erişme hedefinde geçilen her merhaleye tanıklık eden bir kuruma sahip olmak ve onun Sakarya’daki temsilciliğine Serdivan’ımızda ev sahipliği yapmak bizim için ayrıca bir gurur kaynağıdır” dedi.

MİLLİ MÜCADELENİN SESİ OLMUŞTUR

Çelik, “104 yıl önce milli mücadelenin sesi olan Anadolu Ajansı bugün bu misyonunu ülkemizin gücünü ve güzelliklerini tüm dünyaya göstermek için kullanmaktadır. Aynı zamanda mazlumların sesini de dünyaya duyurmakta ve her zaman gündemde tutmaktadır” diye konuştu.

31 Mart’ta gerçekleşen mahalli idareler seçimlerinde de Anadolu ajansının memleketimizin her bir köşesinde ne kadar etkili olduğunu bir kez daha gördük. Yorucu bir süreçte özveriyle görev yapan herkese ve bugün misafir olduğumuz Sakarya Bölge Müdürlüğümüzdeki tüm arkadaşlarımıza emekleri için teşekkür ediyor. Haber yolculuklarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!