BAŞKAN RAHMİ ŞENGÜL ZABITA HAFTASINI KUTLADI

featured

BAŞKAN RAHMİ ŞENGÜL ZABITA HAFTASINI KUTLADI

 

Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Zabıta Teşkilatımızın 197. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” dedi.

 

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Zabıta Teşkilatı’nın 197. Kuruluş Yıl Dönümü Haftası etkinlikleri kapsamında Zabıta personeli ile bir araya geldi. Programda Zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Rahmi Şengül, “Zabıta Teşkilatımız, sizler belediyemizin temsil ve gülen yüzüsünüz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

KUTLU OLSUN

Başkan Rahmi Şengül, “Vatandaşımızın huzuru ve belediyemizin yetki alanına tabi olan kamu düzeninin korunabilmesi amacıyla, can ve başla çalışan, gerek esnafımızla gerek ilçemizin en ücra noktasındaki vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatımızın 197. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” dedi.

 

DEĞERLENDİME TOPLANTISI

Program Başkan Rahmi Şengül’ün konuşmalarının ardından Zabıta Müdürlüğünün çalışmaları hakkında gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısı ile devam etti. Programında sonunda Zabıta Müdürü İsmail İşçi ve ekipler, düzenlenen programdan dolayı Belediye Başkanı Rahmi Şengül’e teşekkür dileklerini iletti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!