1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Yüce’den MÜSİAD’a veda ziyareti

Başkan Yüce’den MÜSİAD’a veda ziyareti

featured

Veda ziyaretlerine devam eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, MÜSİAD Sakarya Şubesini ziyaret etti.

31 Mart’ta görev süresi dolacak olan  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’ne veda ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetimini ziyaret eden Yüce, görev sürecinde iş birliği ve uyum içerisinde gerçekleştirdikleri çalışmalar için; Başkan İsmail Filizfidanoğlu’na ve dernek üyelerine teşekkür etti.

Başkan Yüce, ziyaret anısına MÜSİAD’a bardak takımı hediye ederken; Başkan Filizfidanoğlu ise, Ayet-el Kürsi yazılı tablo hediye etti.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabında paylaşım yapan MÜSİAD Sakarya Şubesi, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce veda ziyaretleri kapsamında Başkanımız İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi şubemizde ziyaret etti. Yapmış olduğu tüm hizmetler için Sayın Başkanımıza teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

Başkan Yüce'den MÜSİAD'a veda ziyareti Başkan Yüce'den MÜSİAD'a veda ziyareti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!