1. Haberler
  2. Haberler
  3. BBP Sakarya Milletvekili Adayı Yılmaz; “Terörün kökünü kurutacağız”

BBP Sakarya Milletvekili Adayı Yılmaz; “Terörün kökünü kurutacağız”

featured

Büyük Birlik Partisi (BBP) 28. Dönem Sakarya 2. Sıra Milletvekili Adayı Adnan Yılmaz; “Teröre ve teröre yataklık yapanları, yolsuzluk, hırsızlık yapanları vatandaşlıktan men edeceğiz” dedi.

Karadeniz Müzik Şirketinin kurucusu, Yönetmen, Prodüktör ve Yapımcı, BBP 28. Dönem Sakarya Milletvekilli Adayı Adnan Yılmaz, partisinin iktidar olması halinde teröre karşı yasalar yapılacağını söyledi. Milletvekili Adayı Yılmaz; “ Bu cennet vatanımızda meydana gelen terör faaliyetleri sebebiyle çok royalbet twitter canlar kaybettik,  çok ocaklar söndü. Bu sebeple terör ve teröre yataklık yapanlara karşı Terör ve Huzur Yasası çıkarılması için TBMM’de var gücümle çalışacağım. Bu yasa ile birlikte Allah’ın izni ile ülkemizde terörün kökünü kurutacağız. Milletin malına, parasına göz diken yolsuzluk ve hırsızlık yapanlarda gereken hak ettikleri cezayı alacaklar. Teröre ve teröre yataklık yapanları, yolsuzluk, hırsızlık yapanları vatandaşlıktan men edeceğiz vatandaşlıktan men edeceğiz. Tüm bu ve benzeri yasalar ve uygulamalar için adil ve cesur olmak gerekmektedir. Bunun için azim ve kararlılık gerekmektedir. Biz buna inanıyoruz. Bizde bu inanç ve cesaret var. Sakarya’dan meşaleyi yaktık. Yeter ki 14 Mayısta gerçekleşecek seçimde Milletimiz gerek Sakarya gerekse tüm yurtta bize destek versin.  Büyük Birlik Partisini meclise taşısın.  Siyaset partiler için yapılmaz, Millet için yapılır. Ben ve dava arkadaşlarım siyaseti milletimiz için yapacağız. BBP Genel Başkanımız Mustafa Desteci’nin önderliğinde, ülkemiz ve Sakarya için var gücüm ile çalışacağım” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!