1. Haberler
  2. Gündem
  3. Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık’ a ziyaret

Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık’ a ziyaret

featured

Bisikletliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mert Atalay ve dernek üyesi 30 bisiklet sevdalı genç Adapazarı Karadere Mahallesi Muhtarı Ferruh Akıncık’ın misafiri oldu.

Bisikletliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mert Atalay ve dernek üyesi 30 bisiklet sevdalı genç Adapazarı’ndan Karadere Mahallesine pedal çevirip Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık’ın misafiri oldu.

Misafirlere çay ve soğuk ikramında bulunan muhtar Ferruh Akıncık, Dernek başkanı Mert Atalay ve dernek üyeleriyle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Muhtar Akıncık, ziyaretteden dolayı duyduğu memnunyetini dile getirerek; ” Bu sürpriz ziyaret beni çok mutlu etti. Güzel bir sohbet oldu. Ziyaretlerinin tekrarını umut ediyorum ” dedi.

Dernek Başkanı Mert Atalay ise Muhtar Akıncık’a nazik ev sahipliği ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret Bisikletliler Derneği üyelerinden Karadere Mahallesi Muhtarı Akıncık' a ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!