Büyükşehir SGM’de ‘Aile Mektebi’ atölyeleri başlıyor

featured

Büyükşehir SGM’de ‘Aile Mektebi’ atölyeleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi SGM’de ‘Aile Mektebi’ atölyeleri başlıyor. 22 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek kayıtların ardından 3 farklı atölyede eğitimler gerçekleştirilecek.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Aile Mektebi’ başlıyor. 22 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek kayıtların ardından 3 farklı atölyede eğitimler gerçekleştirilecek. Aile Mektebi, katılımcılarını güzel bir ahlakın, selim bir şahsiyetin, huzurlu ve sükunetli bir ailenin ölçülerine dair keşfe çıkmaya davet ediyor. Atölyeler için kayıtlar www.sakarya.bel.tr adresinden yapılabilecek. 444 40 54 (3740) numaralı telefon üzerinden ise ayrıntılı bilgiler alınabilecek. Atölye eğitimleri 23 Ekim Pazartesi günü başlayacak.

 

3 farklı atölye

Kadınlara özel olarak gerçekleştirilecek eğitimlerin adresi Sosyal Gelişim Merkezi olacak. Riyâzu’s-Sâlihîn Okumaları ile hadisler ışığında ahlâk ve değer dünyası, Âyine-i Esmâ Sohbetleri ile kişilik inşası, İlk Sığınak Son Kale: Aile atölyesi ile en çok saldırıya uğrayan aile kurumunun, manevi ve insani ölçülerle yeniden ve selim bir şekilde inşa etmenin imkânları konuşulacak.

 

Aile Mektebi atölyeleri takvimi şu şekilde;

 

Riyâzu’s-Sâlihîn Okumaları / Hadisler ve Salihler Bahçesine Yolculuk

 

Her Pazartesi – 10.00 / SGM

 

İlk Sığınak Son Kale: Aile / Kur’an ve Sünnet Işığında Aile İnşası

 

Her Pazartesi – 14.30 / SGM

 

Âyine-i Esmâ Sohbetleri / Esmaü’l-Hüsna ile Şahsiyet İnşası

 

Her Çarşamba – 18.00 / SGM

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!