1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP Sakarya İl Başkanı Cengiz Çiçek ;

CHP Sakarya İl Başkanı Cengiz Çiçek ;

featured

CHP Sakarya İl Başkanı Cengiz Çiçek ;

partimizin gerçek sahipleri değerli üyelerimiz sandık bölgelerinde seçecekleri delegelerle  partimize güç vermeye devam edecekler.

 

Kongre sürecine giren CHP Sakarya İl Başkanı yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı;  Cumhuriyet Halk Partisi kongre sürecini başlatmıştır.  Partimiz genel merkezinin planladığı kongre takvimini ilimizde hayata geçirmek için tüm örgütlerimizde çalışmalar başladı. İlçe örgütlerimiz  delege ve ilçe yönetimi seçimleri için tüzüğümüzün öngördüğü çerçevede takvimlerini belirliyor.

 

Partimiz üyelerin yaşadıkları çevrede parti sorumluluğuyla hareket eden bir siyasi tecrübe ve öngörüye sahip olduklarını biliyorum.

Demokratik haklarını kullanarak sandık bölgelerinde yapacakları tercihler partimizin geleceğine rehber olacaktır.

 

 

Seçilecek delegasyon parti için en doğru kararı verecektir.

 

Cumhuriyet Halk Partisi tarihi boyunca tabandan gelen sese  daima önem vermiş, özeleştirisini uygarca ortaya koyan herkesi, her partiliyi ve demokratik hayata inanan kişi ve grupları dikkate alan bir anlayışla yönetilmiştir.

 

Üyelerimizin tercihleriyle şekillenecek delegasyonun partimizin ilçe ve il kongrelerinde en doğru kararı vereceklerini her Cumhuriyet Halk Partili gibi bende il başkanı olarak biliyorum.

 

İl kongremiz konsensüs içersinde gerçekleşecektir.

 

CHP Sakarya İl Başkanlığı makamı herkesi dinleyen, ilin ve partinin yararına olacak her konuda doğru karar için sorumluluk taşıyan bir makamdır.

CHP İl Başkanları ilimizin ve halkımızın yararına yılmadan görev yapmakla mükelleftir. Bu güne kadar tüm başkanlarımız bu doğrultuda hareket etmeyi amaçlamışlardır.

 

İlçe kongrelerimiz bitikten sonra il kongremizi gerçekleştireceğiz.

Her üyemiz il başkanlığına aday olabilir.

 

CHP Sakarya İl Başkanlığına aday olacak  ya da aday olmayı düşünen herkesin partimizin güçlenmesi adına hareket edeceklerine, gerektiğinde özveride bulunacağına da inanıyorum.

Gerçekleşecek İl kongremize giderken  “kollektif  bir çalışma, ortak akılla” hareket edeceğimize olan inancım tamdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!