1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP’li Curoğlu’ndan Geçinemiyoruz Mitingi açıklaması

CHP’li Curoğlu’ndan Geçinemiyoruz Mitingi açıklaması

featured

GEÇİNEMEYENLERİN SESİ OLMAK İÇİN BİR ARAYA GELİYORUZ

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, asgari ücrete zam için, emekli maaşları için, çiftçinin, emekçinin hakkı için hep birlikte emeğin başkenti Gebze’de geçinemeyenlerin sesi olacaklarını söyledi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, atanamayan öğretmenler ve mülakat mağdurları ile emekliler, çay üreticileri ve buğday üreticileri için düzenlenen mitinglerden sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin 30 Haziran’da emeğin başkenti Kocaeli Gebze’de “Geçinemiyoruz Mitingi” düzenleyeceği miting hakkında bilgi verdi.

 

BÜTÜN GEÇİNEMEYENLERİ BEKLİYORUZ

 

Ekonomik krizin en can yakıcı halinin yaşandığı günlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin geçinemeyenlerin sesi olduğuna vurgu yapan Başkan Oğuz Can Curoğlu, şunları söyledi: “Vatandaşımız yoksulluk içinde yaşam mücadelesi verirken; hükümet emekliye, asgari ücretliye maaş zammı yapmayacağını söylüyor. Yeni vergiler yeni zamlar olarak vatandaşımızın sırtına yükleniyor. 30 Haziran günü emeğin başkenti Kocaeli Gebze’de asgari ücrete, emekliye zammı almak için, çay üreticisinin, buğday üreticisinin hakkını almak, geçinemeyenlerin sesi olmak için, bütün geçinemeyenleri bekliyoruz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!