1. Haberler
  2. Siyaset
  3. “Cumhur İttifakı 31 Mart’tan zaferle ayrılacak”

“Cumhur İttifakı 31 Mart’tan zaferle ayrılacak”

featured

“Cumhur İttifakı 31 Mart’tan zaferle ayrılacak”

Başkan Adayı Alemdar, Büyük Kocaali mitinginde vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Nasip oldu 16 ilçemizin tamamına hizmet etmek için Cumhur İttifakı’nın adayı olduk. 70 günde 16 ilçemizin tamamını gezdik. Vatandaşımızın derdini, talebini dinledik. Onlara yapacak olduğumuz projeleri anlattık. Artık seçimlere çok kısa bir süre kaldı. İnşallah tüm ilçelerimizde olduğu gibi Kocaali’de zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Kocaali’ye gitti. Büyük Kocaali mitinginde vatandaşlarla buluşan Alemdar, burada coşkuyla karşılandı. Programda MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı İsmail Demir ve MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar yer aldı.

31 Mart seçimleri Kocaali’mize ve şehrimize hayırlı olsun

Programda kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Demir, “31 Mart seçimleri Kocaali’mize ve şehrimize hayırlı olsun. İnşallah 2 gün sonra zaferimizi hep birlikte kutlayacağız” dedi.

MHP İlçe Başkanı Adnan Arar ise, “31 Mart yerel seçimleri ülkümüze, ülkemize, şehrimize ve ilçemize hayırlar getirsin. İnşallah bir 1 Nisan sabahı gerek ülkemizde gerekse şehrimizde yeni bir dönemin başlangıcını yapacağız” dedi.

Kocaali’mizin standartlarını geliştireceğiz

Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, Kocaali’nin potansiyelini çok iyi bildiklerini ifade ederek, “Toplumsal refahı önemseyen, hizmet ve eser belediyeciliğini esas alan çağdaş ve akılcı bir iradeyi ortaya koyacağız. Kocaali’yi çok iyi tanıyoruz. Potansiyelini bildiğimiz gibi eksiklerini de biliyoruz. Gün Kocaali için altın çağını başlatma günüdür. Önümüzdeki 5 yılda bizler en az 10 yıllık bir işi yapmamız gerektiğinin farkındayız. Bunu yapabilecek imkan ve kabiliyete sahibiz. Sizlerden bu hususta yetkiyi desteği istiyoruz. Yusuf başkanımızın desteği de bizlerin yanında olacak. Yeni dönemde hep birlikte Kocaali’mizin standartlarını geliştireceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı çatısı altında görevimi tamamladım

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise, “31 Mart seçimi ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun. 15 yıldır sizlerle birlikte olan bir kardeşiniz olarak Kocaali’mizin menfaati neredeyse bizlerde orada duracağız. Kocaali için hayırlısı Cumhur İttifakı adayımız Turan Yüzücü’dür. Benden yana hakkım sizlere helal olsun. Allaha şükrediyorum ki Cumhur İttifakı çatısı altında görevimi tamamladım” diye konuştu.

Sizlerin desteği ile başaracağız

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, “Bu birlikteliğimiz inşallah Kocaali’yi çok daha güzel günlere taşıyacaktır. Bu seçimler Cumhur İttifakı’nın gücünün test edileceği seçimlerdir. Cumhur İttifakı’nın tek derdi hizmet ve eser siyasetinin sekteye uğramadan devam etmesidir. İnşallah bunu sizlerin desteği ile başaracağız” dedi.

70 günde 16 ilçemizin tamamını gezdik

Sorunların Cumhur İttifakı’nın güçlü kadrolarıyla çözülebileceğini ifade eden Alemdar, “Kocaali’de hikâyelerimiz, anılarımız var. Kocaali’yi hiçbir zaman terk etmedik. Nasip oldu 16 ilçemizin tamamına hizmet etmek için Cumhur İttifakı’nın adayı olduk. 70 günde 16 ilçemizin tamamını gezdik. Vatandaşımızın derdini, talebini dinledik. Onlara yapacak olduğumuz projeleri anlattık. Artık seçimlere çok kısa bir süre kaldı. İnşallah tüm ilçelerimizde olduğu gibi Kocaali’de de sandıkları patlatacağız. Kocaali’nin yarınları ve milletimizin bekası için bize çok daha güçlü destek vermenizi bekliyoruz. İnşallah tüm sorunları çözecek ekip Cumhur İttifakı’nın güçlü kadrolarıdır” diye konuştu.

Her zaman söylüyoruz, yaparsa AK Parti yapar

Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, güçlü destek vurgusu yaparak, “Biz 16 ilçemiz ve büyükşehir adayımız Yusuf başkanımızın yanındayız. Her zaman söylüyoruz, yaparsa AK Parti yapar. Sizlerden son sözü söylemek için 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği vermenizi bekliyoruz” ifadeleri kullandı.

Cumhur İttifakı olarak adaylarımızın arkasındayız

Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ise, “Kocaali bizi mahcup etmedi. Her zaman bizimle oldu, Allah sizden razı olsun. 15 yıl Kocaali’de Ahmet başkanımızla hizmet dolu bir dönem geçti. Bu milletin hakkını, hukukunu adam gibi savundu. Emekleri için teşekkür ederim. Turan başkanım da çok kıymetli bir şahsiyet. Bizler Cumhur İttifakı olarak adaylarımızın arkasındayız. Biliyoruz ki siz varsanız biz de varız. Sizlerin desteğinize talibiz. İnşallah 31 Mart’ta seçim zaferini sizlerle birlikte kutlayacağız” şeklinde konuştu

Cumhur İttifakı milletin eseridir

Konuşmasında Cumhur İttifakı vurgusu yapan Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “2016’da gerçekleşen 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra amasız, pazarlıksız milletin eseri olan Cumhur İttifakı kuruldu. Çok çatlatmaya, ayırmaya çalıştılar ancak milletimiz izin vermedi. Burada inşallah Kocaali için, şehrimiz için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu millet bizim. Biz bu sorumlulukla ve bu birliktelikle 31 Mart’ta zaferi kazanacak ve yeni dönemde Kocaali daha güzel günlere doğru adım atacak” dedi

bonus veren siteler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!