1. Haberler
  2. Karasu Haberleri
  3. Denizde kaybolan gencin cesedi 4 buçuk metre derinlikte bulundu

Denizde kaybolan gencin cesedi 4 buçuk metre derinlikte bulundu

featured
SAKARYA'NIN KARASU İLÇESİNDE DÜN GİRDİĞİ DENİZDE KAYBOLAN 19 YAŞINDAKİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ BURAK EMRE MEŞE'NİN CANSIZ BEDENİ, DENİZE GİRDİĞİ YERDEN YAKLAŞIK 300 METRE UZAKLIKTAKİ DALGAKIRANIN ARKA BÖLÜMÜNDE VE 4 BUÇUK METRE DERİNLİKTE BULUNDU. (ESRA ANGÜN/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Karasu ilçesinde dün girdiği denizde kaybolan 19 yaşındaki üniversite öğrencisinin cansız bedeni, denize girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde 4 buçuk metre derinlikte bulundu.

Sakarya’nın Karasu ilçesinde dün girdiği denizde kaybolan 19 yaşındaki üniversite öğrencisinin cansız bedeni, denize girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde 4 buçuk metre derinlikte bulundu.
Dün akşam saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Karasu sahiline gelen ve 32 Evler mevkiinde denize girdikten dakikalar sonra gözden kaybolan üniversite öğrencisi Burak Emre Meşe’yi (19) bulmak için 12 kilometrelik kıyıya paralel ve 10 kilometre açıktan olmak üzere 120 kilometrelik alanda arama çalışması yürütüldü. Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı 2 bot denizden, dalgıçlar su altından, 1 helikopter havadan ve karadan da devriye ekipleri olmak üzere 23 kişilik ekip çalışmalara destek verdi. Polis ekipleri de 1 botla denizde ve 5 kişilik ekiple karada arama çalışmalarında yer alırken, AFAD ekipleri ise 12 kişilik arama kurtarma timi ile karada çalışmalara katıldı. Yapılan çalışmalar neticesinde denizde kaybolan gencin cesedi, suya girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde 4 buçuk metre derinlikte bulundu. Sahile getirilen gencin cesedi, kimlik tespiti ve incelemelerin ardından Karasu Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!