Düğün salonu karıştı En mutlu günleri zehir oldu

featured
SAKARYA'NIN HENDEK İLÇESİNDE MÜZİK SEÇİMİ SEBEBİYLE ÇIKTIĞI İDDİA EDİLEN KAVGADA DÜĞÜN SALONU KARIŞTI. TEKME, TOKAT VE SANDALYELERİN HAVADA UÇUŞTUĞU ANLAR CEP TELEFONUYLA GÖRÜNTÜLENDİ. (KADİR KAZIN - MURAT HAZER/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Hendek ilçesinde müzik seçimi sebebiyle çıktığı iddia edilen kavgada düğün salonu karıştı. Tekme, tokat ve sandalyelerin havada uçuştuğu kavga anları cep telefonuyla görüntülendi.

Düğün salonu karıştı: En mutlu günleri zehir oldu

Sakarya’nın Hendek ilçesinde müzik seçimi sebebiyle çıktığı iddia edilen kavgada düğün salonu karıştı. Tekme, tokat ve sandalyelerin havada uçuştuğu kavga anları cep telefonuyla görüntülendi.
Olay, Hendek ilçesi Başpınar Mahallesi’nde bulunan bir düğün salonunda çıktı. İddiaya göre, müzik seçimi sebebi ile taraflar arasında tartışma yaşandı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olay esnasında taraflar birbirlerine girdi. Yumruk ve sandalyelerin havada uçuştuğu anlar ise cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!