1. Haberler
  2. Spor
  3. Efsaneler yeniden bir arada

Efsaneler yeniden bir arada

featured

Efsaneler yeniden bir arada

Sakaryaspor’un kuruluş yıllarında bulunan ve 1965-1966 Sakarya Genç karmasında yer alan eski futbolcular yeniden bir araya geldi.

Kaalıçarşı esnaflarından Mehmet Nurlu’nun öncülük ettiği buluşmada, 1965-1966 Sakarya Genç Karması ve Sakaryalı eski futbolcular bir araya geldi. Gaziantep’te yaşayan Sakaryaspor’un kuruluş kadrosunda yer alan sol açık Muammer Kartal ve İznik’te yaşayan Sakin Mehmet’in Sakarya’ya gelmesi için gerçekleştirilen buluşma bir ilk olarak hayata geçerken, Bundan sonra daha da büyük buluşmalar gerçekleşirileceğinin sözü verildi.

ESKİLER YAD EDİLDİ

1965-1966 sezonu Sakarya Genç karmasında yer alan oyuncular eski günlerdeki gibi bir araya gelmenin mutluluğunu yaşarken, efsane kadroda yer alan isimler kaybettikleri dostları için de dualar etti. Bundan sonra buluşmaların daha kalabalık şekilde yapılacağının sözünü veren efsane futbolcular, hatıra fotoğrafları çekildi.

Yıllar sonra anıları canlandıran buluşmaya, “Mehmet Kopya, Hasan Kılıç, Talat Yılmaz, Fevzi Büyükdoğan, Muammer Kartal, Mehmet Nurlu, Nihat Başoğlu, Mehmet Şahin, Ali Çelik, Cengiz Kaya, Faik Şaşmaz, Ferruh Berberoğlu, İsmail Yenice ve Mustafa Özbey katıldı.

Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada Efsaneler yeniden bir arada

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!