1. Haberler
  2. Erenler Haberleri
  3. ERENLER BELEDİYE BAŞKANI ŞENOL DİNÇ’TEN ERENLER İÇİN ANKARA’DA HUMMALI ÇALIŞMA

ERENLER BELEDİYE BAŞKANI ŞENOL DİNÇ’TEN ERENLER İÇİN ANKARA’DA HUMMALI ÇALIŞMA

featured

ERENLER BELEDİYE BAŞKANI ŞENOL DİNÇ’TEN ERENLER İÇİN ANKARA’DA HUMMALI ÇALIŞMA

Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, Erenler İlçesinde yapılacak projelerle ilgili Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ile toplantı gerçekleştirdi.

 

Göreve başladığı günden bu yana yapılacak çalışmalarla ilgili projelerini bir bir planlayarak önemli bir yol kateden Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, Ankara ziyaretleri kapsamında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’yi Genel Merkezde ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Mustafa DESTİCİ’ye projelerin sunumlarını gerçekleştiren Başkan DİNÇ, aynı zamanda hizmet süresi boyunca yapılacakların da planlamasını detaylı bir şekilde anlattı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ, büyük ilgiyle dinlediği sunum sonrası, her bir proje için detaylı bilgi aldı ve gerekli her alanda desteklerini sonuna kadar vereceğini belirtti.

 

BBP GENEL BAŞKANI MUSATAFA DESTİCİ TEŞEKKÜRLER

Görüşme sonunda Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’ye şükranlarını ileten, Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ şu açıklamalarda bulundu; “Bugün Ankara’da Büyük Birlik Partisi Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ ile Erenler İlçemizde gerçekleştireceğimiz projelerimizle ilgili çalışmalarımızı değerlendirdik. Şunu belirtmek isterim ki, ciddi anlamda her detayı masaya yatırıyoruz. Ve yapılabilecek ne varsa Erenlerimiz için yapmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Her ne alanda olursa olsun bize destekleri tam. Yol haritamızı çizmiş bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımız daha da hız kazanarak artacak, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!