Fatma ve Hasan muradına erdi

featured

İlimizin tanınmış Ailelerinden Hasan Gönci ve Nigar Gönci’nin biricik kızları Kreş Öğretmeni Fatma Gönci ile Selahattin ve Mevlüde Likos’un İnşaat Mühendisi yakışıklı oğulları Hasan Likoz Erenler Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün ile dünya evine girdi.

Seçkin konuklar

Muhteşem bir kalabalığın yer aldığı Erenler Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen  Fatma Gönci ve Hasan Likoz’un düğün cemiyetine; Gönci ve Likoz Ailesi dost ve yakınlarının yanı sıra İş, siyaset, sanat, eğitim ve esnaf camiasından birçok ismin ve davetlinin katıldı. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse ve İstanbul Yomralılar Derneği Başkanı Şahin Çakır, genç çifte bir ömür mutluluk diledi.

Sosyal medya hesabından paylaştı

Gerçekleşen düğün cemiyeti ardından Duygularını sosyal medya hesabından dil getiren güzel gelin Fatma Gonci Likoz’un babası Hasan Gonci; “Biricik kızımın düğününde uzaktan yakından gelen başta Arifiye Belediye Başkanımız, Erenler Belediye Başkanımız, Serdivan Belediye Başkanımız, AK Parti  Erenler İlçe Başkanımız, İstanbul Yomralılar Dernek Başkanımız ve çok değerli  mahalle muhtarlarımız, belediye encümenlerimiz, belde dernek başkanlarımız, sanatçı arkadaşlarımız, komşularımız, akrabalarımız, arkadaşlarımız ve dostlarımız olmak üzere isimlerimizi vermeden affınıza sığınarak hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Beni onure ettiniz. Allah, hepinizden razı olsun iyi ki varsınız. İsimlerini unuttuğum arkadaşlarımdan da özür dilerim” dedi.

Fatma ve Hasan muradına erdi Fatma ve Hasan muradına erdi Fatma ve Hasan muradına erdi Fatma ve Hasan muradına erdi Fatma ve Hasan muradına erdi Fatma ve Hasan muradına erdi Fatma ve Hasan muradına erdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!