1. Haberler
  2. Asayiş
  3. Galerideki otomobilin kaputuna yorgun mermi düştü

Galerideki otomobilin kaputuna yorgun mermi düştü

featured
SAKARYA'NIN GEYVE İLÇESİNDE GALERİDE SATIŞ İÇİN SERGİLENEN OTOMOBİLİN ÜSTÜNE YORGUN MERMİ DÜŞTÜ. MERMİNİN OTOMOBİLE DEĞİL BİR İNSANA DA İSABET EDEBİLECEĞİNİ AKTARAN GALERİ ÇALIŞANI İSE, "LÜTFEN MAGANDALIK YAPMAYALIM" DİYEREK ÇAĞRIDA BULUNDU. (MURAT HAZER/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Geyve ilçesinde oto galeride satış için sergilenen otomobilin üstüne yorgun mermi düştü. Merminin otomobile değil bir insana da isabet edebileceğini aktaran galeri çalışanı ise, "Lütfen magandalık yapmayalım" diyerek çağrıda bulundu.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde oto galeride satış için sergilenen otomobilin üstüne yorgun mermi düştü. Merminin otomobile değil bir insana da isabet edebileceğini aktaran galeri çalışanı ise, “Lütfen magandalık yapmayalım” diyerek çağrıda bulundu.

Camikebir Mahallesi’nde yaşanan olayda, oto galeride bulunan bir otomobilin üstüne yorgun mermi isabet etti. Çalışanların fark ettiği olay, polis ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen ekipler mermi çekirdeğini incelemek üzere kriminal laboratuvara götürdü. Oto galeride çalışan Özkan Gürsoy isimli çalışan ise düğünlerde, bayramlarda ve özel günlerde vatandaşlara havaya ateş etmemeleri hususunda çağrıda bulundu. Merminin otomobile değil bir insana da isabet edebileceğini aktaran Gürsoy, “Tüm vatandaşlarımıza uyarılarda bulunmak istiyorum. Düğünlerde, bayramlarda ve özel günleri kötüye çevirmeyelim. Aracımızın üstüne yorgun mermi düştü ve bu yoldan geçen bir vatandaşımızın veya bir çocuğun üzerine de düşebilirdi. Lütfen magandalık yapmayalım” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!