1. Haberler
  2. Gündem
  3. Gazeteci Levent Candan’a Şehit Aileleri ve Gazilerden plaket

Gazeteci Levent Candan’a Şehit Aileleri ve Gazilerden plaket

featured

Harp Malulü Gaziler – Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi, yaptığı maddi ve manevi katkılar nedeniyle Gazeteci-Yazar Levent Candan’a plaket takdim etti.

Dernek Başkanı Gazi Mustafa Çolak, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve LC Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi olan Levent Candan’a derneğe yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti. Çolak, “109 yıllık şanlı tarihi olan bünyesinde şehit aileleri ve kahraman gazileri barındıran derneğimize yapmış olduğu maddi manevi yardımlardan dolayı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” diyerek plaketini takdim etti.

Bu anlamlı törenin bir diğer önemli unsuru ise, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılına özel olarak hazırlanan bir sosyal proje oldu. Usta Eller Tespih’in sahibi Fatih Ünal, bu özel yıl anısına Sakarya için tasarladığı tespihin tüm gelirini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit ve Dul Yetimleri Derneği’ne bağışladı. Bu süreçte haber yapan ve derneğin faaliyetlerini kamuoyuna duyuran Levent Candan’a, dernek tarafından plaket verildi.

Bu tür projelerin ve katkıların, toplumda dayanışma ve birlik ruhunu güçlendirdiğini belirten Gazi Mustafa Çolak, desteklerinden dolayı tüm hayırseverlere teşekkürlerini iletti.

Gazeteci Levent Candan'a Şehit Aileleri ve Gazilerden plaket Gazeteci Levent Candan'a Şehit Aileleri ve Gazilerden plaket

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!