1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 18’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 18’inci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
18’inci Akşam Maçları

Taraklı Kazım Usta: 7-Şakarlar: 14
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Taraklı Kazım Usta: İbrahim Çoşkun Demirarslan, Yavuz Özkul, Hakan Özen, Turgay Özen, Fatih Alan, Kazım Erkara, Gökhan Tokat, Alperen Kabak, Engin Dönmez, Osman Yasir Pektaş
Antrenör: Fatih Alan
Şakarlar: Erdal Şakar, Hakan Dönmez, Sedat Alkan, Aykut Akbaş, Yasin Görkem Arslan, Kasım Abaş, Hakan Yılmaz, Çetin Kaya
Antrenör: Alper Ünlüşen
Goller: Dk.1-19 Yasin Görkem Arslan, Dk.20-26-27-28-48 Aykut Akbaş, Dk.21-31-40-43 Kasım Abaş, Dk.24-38 Hakan Dönmez, Dk.33 Hakan Yılmaz (Şakarlar), Dk.7-34 Hakan Özen, Dk.24-26-47 Osman Yasir Pektaş, Dk.29 Alperen Kabak, Dk.45 Yavuz Özkul (Taraklı Kazım Usta)

Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri: 10- YG Enerji Bakas İnşaat: 7
Hakem: Yücel Demir
Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri: Ferhat Duman, Recep Sevim, İsmail Erdem, Ünsal Dağhan, Timurhan Talay, Şenol Abanoz, Yasin Çatalbaş, İsmail Çamsarı, Erhan Sofuoğlu, Erdem Okançay, Feyat Dağabakan, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Kamışoğlu
YG Enerji Bakas İnşaat: Murat Baba, Salih Diş, Recep Çelik, Muhammed Alparslan Açıkgöz, Emrah Muslu, Yasin Ayar, Serdar Birke
Antrenör: Yasin Ayar
Goller: Dk.3-11-16-32 İsmail Erdem, Dk.17-24-37 Yasin Çatalbaş, Dk.20 Senol Abanoz, Dk.43-46 Feyat Dağabakan (Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri), Dk.17-32 Serdar Birke, Dk.21 Emrah Muslu, Dk.23-26-27 Recep Çelik, Dk.27 Murat Baba (YG Enerji Bakas İnşaat)

Şenol İletişim: 3-Narin Simit: 5
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Şenol İletişim: Eşref Pehlivan, Davut Bal, Zafer Bıçak, Ferhat Kaya, Oğuz Birinci, Serdar Karataş, Fatih Tuğ
Antrenör: Rıza Yetim
Narin Simit: Önder Tiryaki, Ercan Ceyhun Koza, Kadir Öğe, Murat Tiraki, Gökhan Şahin, Serhat Karakayalar, Cavit Seçkin Sezgin, Aydin Taşkın
Antrenör: Emrah Narin
Goller: Dk.5 Gökhan Şahin, Dk.9-43 Ercan Ceyhun Koza, Dk.23-33 Aydın Taşkın (Narin Simit), Dk.9 Davut Bal, Dk.12-24 Serdar Karataş (Şenol İletişim)

Sakarya Otomotiv: 6-Serdivan Gold: 3
Hakem: Tayfun Güz
Sakarya Otomotiv: Ramazan Dağlı, Umut Aydın, Hüseyin Osmanoğlu, Murat Koca, Tamer İmamoğlu, Abdullah Ergin, Ümit Demiroğlu, Fatih Karaman, Cengiz Akduman
Antrenör: Mesut Çetin
Serdivan Gold: Hakan Tosun, Mustafa Ay, Ali Osman Gürsoy, Fatih Nogay, Abdullah Akyol, İsmail Yazgan, Metin Usluoğlu, Faruk Özbay, Tayfun Özbay
Antrenör: Yasin yaman
Goller: Dk.1 Fatih Karaman, Dk.13-16-41 Ümit Demiroğlu, Dk.27-50 Hüseyin Osmanoğlu (Sakarya Otomotiv), Dk.4 İsmail Yazgan, Dk.30-49 Tayfun Özbay (Serdivan Gold)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
24 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Gazi Metal-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Yeşilbağ İnşaat-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Ultra Çelik (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
25 Temmuz 2023 Salı
20.00 Cordel Enerji-SMB Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sapanca Efsane Gül-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
26 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Şenol İletişim-Ferizli Bellona Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Eski Dostlar-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ünlü İnşaat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
23.00 İzrek A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
28 Temmuz 2023 Cuma
20,00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Çelik Akü&Orhan Türk-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
29 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Serdivan Gold-Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bosna-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar)
23.00 Taraklı Kazım Usta-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
30 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Cumhur Çelik-Erenler Recep Acar 2. El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya F.K.-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 OTOKAR-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grıp (Gençler)
31 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Ultra Çelik-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Düzce Gedik Piliçspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 SBM Ups-Gürdal Turizm (Genç Olgunlar Kategorisi)
01 Ağustos 2023 Salı
20.00 Üstün Kumlama-Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ultra Çelik-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!