1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
20’nci Akşam Maçları

Cordel Enerji: 7-SBM Ups: 9
Hakem: Halil İbrahim Arabacı
Cordel Enerji: Samet Can Savaş, Kerim Ekşi, Onur Uslu, Serdar Uysal, Mehmet İskender, Osman Atalay, İlter Tülüoğlu, Ümit Tale
Antrenör: Yok
SBM Ups: Ertuğrul Çelik, Yasin Çelik, Enis Tort, Hamza Duman, Serkan İrdem, Yunus Emre Kayın, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Goller: Dk.2-10-29 Ümit Tale, Dk.14-26-28 Mehmet İskender, Dk.16 Osman Atalay (Cordel Enerji), Dk.6 Enis Tort, Dk.19-25-34-37-51 Yasin Çelik, Dk.27 Yunus Emre Kayın, Dk.41-47 Hamza Duman (SBM Ups)

Sakarya F.K. Cumhur Çelik: 4-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: 3
Hakem: Zeki Erdem Şen
Sakarya F.K. Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Özcan Tanıl, Ümit Serter Keskin, Murat Akdeniz, Emre Kökten Saylan, Cem Korkmaz, Fatih Faruşoğlu, Tuncay Budakin, Adil Yazıcı
Antrenör: Yok
Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: Murat Ayvaz, Ömer Dandan, Sadettin Gün, Doğan Konuklar, Ali Uzuner, Metin Aydınlı, Hasan Öztürk, Meriç Akkaya, Engin Akyıldız
Antrenör: Ender Özdemir
Goller: Dk.9 Fatih Faruşoğlu, Dk.16 Murat Akdeniz, Dk.31-48 Cem Korkmaz (Sakarya F.K. Cumhur Çelik), Dk.15 Metin Aydınlı, Dk.35 Ali Uzuner, Dk.36 Sadettin Gün (Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat)

Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: 4-Scadasu: 2
Hakem: Bahadır İleri
Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: Gökhan Özel, İrfan Can, Ömer Ediş, İbrahim Özkan, Erhan Atmaca, Etem Dermanoğlu, İsmet Bayraktar, Can Erdem Furuncu, Özkan Kocaman
Antrenör: Adnan Işık
Scadasu: Coşkun Yılmaz, Ergün Akbağ, Arif Hasekioğlu, Sinan Açar, Emre Canol, Ceyhun Sari, Zekeriya Nalçacıoğlu
Antrenör: Talip Toprak
Goller: Dk.11 Erhan Atmaca, Dk.14 Ömer Ediş, Dk.40 İsmet Bayraktar, Dk.46 Etem Dermanoğlu (Bayrak Ağaç Anonim Şirketi), Dk.23 Emre Canol, Dk.25 Zekeriya Nalçacıoğlu (Scadasu)

Sakarya F.K.: 2-Sapanca Efsane Güldibi: 2
Hakem: Muhammet Emin Çelik
Sakarya F.K.: Adem Çolak, Rahmi Sarı, Fatih Pırıldar, Serkan Aytaç, Zekeriya Akkuş, Ergün Demir, Hakan Sezvan, Serhat Cengiz, Emrah Kılıç, Abdullah Doğan
Antrenör: Yok
Sapanca Efsane Güldibi: Süleyman Pulat , İlyas Asan , Kadir Şahin , Salih Yıldız , Ferhat Öztaş , Kürşat Hataş , Murat Şimay , Mesut Şimay ,
Antrenör: Cihat Özkılıç
Goller: Dk.16 Kadir Şahin, Dk.36 İlyas Asan (Sapanca Efsane Güldibi), Dk.31 Emrah Kılıç, Dk.36 Ergün Demir (Sakarya F.K.)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
26 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Şenol İletişim-Ferizli Bellona Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Eski Dostlar-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ünlü İnşaat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
23.00 İzrek A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
28 Temmuz 2023 Cuma
20,00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Çelik Akü&Orhan Türk-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
29 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Serdivan Gold-Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bosna-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar)
23.00 Taraklı Kazım Usta-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
30 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Cumhur Çelik-Erenler Recep Acar 2. El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya F.K.-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 OTOKAR-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grıp (Gençler)
31 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Ultra Çelik-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Düzce Gedik Piliçspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 SBM Ups-Gürdal Turizm (Genç Olgunlar Kategorisi)
01 Ağustos 2023 Salı
20.00 Üstün Kumlama-Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ultra Çelik-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!