1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 21’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 21’inci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
21’inci Akşam Maçları

Ferizli&Bellona Akbaş Group Mobilya: 5-Hendek Şenol İletişim: 11
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Ferizli&Bellona Akbaş Group Mobilya: Abdus Samet Bodur, Ahmet Batuhan Akbaş, Olcay İşcan, Osman Köse, Rıdvan Çulhaoğlu, Birol Yılmaz, Hüdai Baştuğ, Yusuf Gökhan Apti, Ömer Durmaz
Antrenör: Olcay Çetin
Hendek Şenol İletişim: Eşref Pehlivan, Zafer Bıçak, Hakan Köstereli, Hasan Koç, Vural Oduncu, Bekir Çakar, Fatih Tuğ
Antrenör: Şenol Çaltepe
Goller: Dk.3-12-30 Fatih Tuğ, Dk.9-19-33-49 Zafer Bıçak, Dk.25-41-46-47 Hasan Koç (Hendek Şenol İletişim), Dk.13-36-40 Osman Köse, Dk.29-34 Birol Yılmaz (Ferizli & Bellona Akbaş Group Mobilya)

Gün İnşaat: 8-Eski Dostlar: 3
Hakem: Alperen Demir
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Fuat Karadağ, Hakan Mıhçı, İsmail Gülmez, Nail Kurt, Yusuf Diril, Metin Bayram, Mustafa Çabuk, Metin Söyler
Antrenör: Ender Özdemir
Eski Dostlar: Şamil Bilgin, Doğan Engin, Ömer Bektaş, Nejat Ersin, Soner Büyükergun, Cengiz Olgaç, Osman Tandoğan, Osman Nuri Altundaş,
Antrenör: Şamil Bilgin
Goller: Dk.4-20 Yusuf Diril, Dk.13 Mustafa Çabuk, Dk.18-24 Nail Kurt, Dk.23-45 İsmail Gülmez, Dk.30 Metin Söyler (Gün İnşaat) , Dk.8 Soner Büyükergun, Dk.10 Doğan Engin, Dk.43 Osman Nuri Altundaş (Eski Dostlar)

Ünlü İnşaat 1 – Kılıçoğlu Otomotiv 11
Hakem: Berkay Aykın
Ünlü İnşaat: Ersin Özen, Mustafa Namlı, Ahmet Çoban, Muammer Gürsakarya, Yaşar Bakırtaş, Selami Kullen, Murat Kefez, Salim Ünlü, Erdal Çelik, Doğan Bakırtaş
Antrenör: Ahmet Namlı
Kılıçoğlu Otomotiv: Adem Sobacı, Erdun Alkan, Ömer Gündostu, Hayati Bekar, Talip Toprak, Hasan Hüseyin Kan, Bora Marangoz, Hakan Öncü, Yılmaz Arslan, Hüda Cemil Kılıç, Ragıp Başdağ, Kazım Kamışoğlu
Antrenör: Ceyhun Sarı
Goller: Dk.2-10 Yılmaz Arslan, Dk.3-12 Ragıp Başdağ, Dk.9 Ömer Gündostu, Dk.9 Talip Toprak, Dk.13-25 Bora Marangoz, Dk.32 Hüda Cemil Kılıç, Dk.34 Erdun Alkan, Dk.40 Hakan Öncü (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.8 Salim Ünlü (Ünlü İnşaat)

İzrek A.Ş.: 6-Şakarlar: 4
Hakem: Sinan Bilgin
İzrek A.Ş.: Şamil Güngör, Cemalettin Parlak, Serdar Pamuklar, Cengiz Reis, Haydar Koç, Erol Badiş, Ümit Kahya, Ahmet Kara
Antrenör: Levent Kocacık
Şakarlar: Çetin Kaya, Hakan Dönmez, Egemen Gürşimşek, Aykut Akbaş, Yasin Görkem Arslan, Kasım Abaş, Hakan Yılmaz
Antrenör:
Goller: Dk.7-9 Ümit Kahya, Dk.43-50+1 Cengiz Reis, Dk.44 Cemalettin Parlak, Dk.50 Erol Badiş (İzrek A.Ş.), Dk.14 Hakan Yılmaz, Dk.29-33 Yasin Görkem Arslan, Dk.30 Kasım Abaş (Şakarlar)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
28 Temmuz 2023 Cuma
20,00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Çelik Akü&Orhan Türk-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
29 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Serdivan Gold-Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bosna-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar)
23.00 Taraklı Kazım Usta-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
30 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Cumhur Çelik-Erenler Recep Acar 2. El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya F.K.-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 OTOKAR-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grıp (Gençler)
31 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Ultra Çelik-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Düzce Gedik Piliçspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 SBM Ups-Gürdal Turizm (Genç Olgunlar Kategorisi)
01 Ağustos 2023 Salı
20.00 Üstün Kumlama-Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ultra Çelik-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
02 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Gürdal Turizm-Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Buzdağı Su-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar)
03 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Aydın Örme-Ultraçelik (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya Murat Eğitim Kurumları-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Hendek Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
04 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Narin Simit-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sapanca Efsane Güldibi-Çelik Akü Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar)
23.00 Scadasu-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
05 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 Gün İnşaat-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Büztaş Beton Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İtaliano Moda-Evşan Yapı&Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Cordel Enerji-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
06 Ağustos 2023 Pazar
20.00 Kocaali Barış İnşaat-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Şakarlar-Buzdağı Su (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Erenler Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Gazi Metal-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi)
07 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Peren Otomotiv-Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup (Gençler)
22.00 Gürdal Turizm-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya F.K. Cumhur Çelik-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
08 Ağustos 2023 Salı
20.00 Taraklı Kazım Usta-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Çelik Akü Orhan Türk-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Büztaş Beton Sezgin Ofset-Ultraçelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
09 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Eski Dostlar-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İzrek A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Yeşilbağ İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
23.00 YG Enerji Bakas İnşaat-İtaliano Moda (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ünlü İnşaat-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Sakarya Otomotiv Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
NOT: Takımların transfer yapabilmeleri için turnuvamıza 12 Ağustos Cumartesi günü (1 gün) ara verilecektir. Bu tarihler arasında eğer hava muhalefeti yada başka bir sebepten dolayı ara verilirse, maçlar kaydırmalı olarak devam edecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!