Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 22’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
22’nci Akşam Maçları

Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: 6-SCK Grup Salih Çiftçi: 7
Hakem: Bahadır İleri
Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: Mehmet Yazıcı, Samet Keskin, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Ufuk Yoldaş, Enes Ayvacı, Özgür Sürekçi, Hakan Yılmaz ,
Antrenör: Uğur Beler
SCK Grup Salih Çiftçi: Hilmi Dur, Mehmet Coşkun, Veysel Anuş, İlyas Akgökçe, Agah Şen, Fatih Kımıç, Semih Özdemir, Volkan Keser, Sinan Camgöz
Antrenör: Kazım Kamışoğlu
Goller: Dk.2-8-19 Agah Şen, Dk.4-28-36 Semih Özdemir, Dk.49 Mehmet Coşkun (SCK Grup Salih Çiftçi), Dk.10-28-43-45-51 Enes Buruşoğlu, Dk.35 Samet Keskin (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup)

İtaliano Moda: 7-Üstün Kumlama: 2
Hakem: Muhammet Nuri Kuzu
İtaliano Moda: Hüseyin Toy, Emre Güllep, Ergin Ersin, Aykut Kamberler, Samet Kumbaşı, Burak Baş, Onur Demir, Erkan Uzunboy
Antrenör: Selim Tuz
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Ömer Örçün, Yusuf Yürüten, Yavuz Karabulut, Zafer Avcı, Sefa Tekin, Şenol Bahçelioğlu, Ferdi İlkhan
Antrenör: Emrah Karabulut
Goller: Dk.14-41 Burak Baş, Dk.30-35 Ergin Ersin, Dk.32 Onur Demir, Dk.37 Erkan Uzunboy, Dk.49 Samet Kumbaşı (İtaliano Moda), Dk.33 Ömer Örçün, Dk.45 Sefa Tekin (Üstün Kumlama)

AK-Belde A.Ş.: 2-Gürdal Turizm: 5
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
AK-Belde A.Ş.: Mesut Özkan, İrfan Genç, Mustafa Hikmet, Nihat İçyüz, Ömer Uluköylü, Serdar Gürkan, Mustafa Yavuz, Sedat Kıroğlu
Antrenör: Osman Özdağ
Gürdal Turizm: Metin Akpınar, Erdem Köse, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Şenol Kargün, Soner Çalışkan, Beyler Gögce, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz
Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu
Goller: Dk.19 Nihat İçyüz, Dk.48 Serdar Gürkan (AK-Belde A.Ş.), Dk.21-23 Beyler Gögce, Dk.23-40 Şenol Kargün, Dk.43 Serkan Kunduz (Gürdal Turizm)

Yeşilbağ İnşaat: 10-Peren Otomotiv: 7
Hakem: Alperen İnanır
Yeşilbağ İnşaat: Kemal Demir , Ömer Terzioğlu , Volkan Küpçük , Firat Asrak , Gökhan Çetinbaş , Murat Aslan , Gürkan Bostan ,
Antrenör: Yok
Peren Otomotiv: Bahattin Çakar, İsmail Dilbaz, Hakan Deniz , Murat Eray Şenol , Emrah Yilmaz , Halit Sari , Sedat Kuşcuoğlu , Cüneyt Kaya , Emre Emiri , Mehmet Yayla
Antrenör: Buğra Deniz
Goller: Dk.1-43-44 Halit Sarı, Dk.22-32-42 Cüneyt Kaya, Dk.34 Mehmet Yayla (Peren Otomotiv), Dk.15-51 Fırat Asrak, Dk.17-21-45 (Pen.)-47 Murat Aslan, Dk.19-37 Gökhan Çetinbaş, Dk.30-50 Gürkan Bostan (Yeşilbağ İnşaat)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
28 Temmuz 2023 Cuma
20,00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Çelik Akü&Orhan Türk-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
29 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Serdivan Gold-Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bosna-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar)
23.00 Taraklı Kazım Usta-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
30 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Cumhur Çelik-Erenler Recep Acar 2. El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya F.K.-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 OTOKAR-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grıp (Gençler)
31 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Ultra Çelik-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Düzce Gedik Piliçspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 SBM Ups-Gürdal Turizm (Genç Olgunlar Kategorisi)
01 Ağustos 2023 Salı
20.00 Üstün Kumlama-Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ultra Çelik-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
02 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Gürdal Turizm-Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Buzdağı Su-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar)
03 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Aydın Örme-Ultraçelik (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya Murat Eğitim Kurumları-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Hendek Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
04 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Narin Simit-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sapanca Efsane Güldibi-Çelik Akü Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar)
23.00 Scadasu-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
05 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 Gün İnşaat-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Büztaş Beton Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İtaliano Moda-Evşan Yapı&Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Cordel Enerji-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
06 Ağustos 2023 Pazar
20.00 Kocaali Barış İnşaat-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Şakarlar-Buzdağı Su (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Erenler Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Gazi Metal-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi)
07 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Peren Otomotiv-Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup (Gençler)
22.00 Gürdal Turizm-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya F.K. Cumhur Çelik-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
08 Ağustos 2023 Salı
20.00 Taraklı Kazım Usta-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Çelik Akü Orhan Türk-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Büztaş Beton Sezgin Ofset-Ultraçelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
09 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Eski Dostlar-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İzrek A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Yeşilbağ İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
23.00 YG Enerji Bakas İnşaat-İtaliano Moda (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ünlü İnşaat-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Sakarya Otomotiv Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
NOT: Takımların transfer yapabilmeleri için turnuvamıza 12 Ağustos Cumartesi günü (1 gün) ara verilecektir. Bu tarihler arasında eğer hava muhalefeti yada başka bir sebepten dolayı ara verilirse, maçlar kaydırmalı olarak devam edecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!