Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 23’üncü Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
23’üncü Akşam Maçları

Sakarya Otomotiv: 2-Hendek Yeşilyurt İnşaat: 4
Hakem: Mert Elbahadır
Sakarya Otomotiv: Ramazan Dağlı, Engin Fidan, Umut Aydın, Hüseyin Osmanoğlu, Ayhan Günel, Tamer İmamoğlu, Yaşar Şanlı, Ümit Demiroğlu, Fatih Karaman, Erhan Kardeşoğlu
Antrenör: Mesut Çetin
Hendek Yeşilyurt İnşaat: Coşkun Barutçu, Faruk Sarman, Mesut Canlı, Bilal Soylu, Hüseyin Yelken, Özgür Canbolat, Yusuf Dural, Bahadır Erol, Recep Anılmış
Antrenör: Sadettin Meraklı
Goller: Dk.7 Yaşar Şanlı, Dk.47 Ümit Demiroğlu (Sakarya Otomotiv), Dk.17 Faruk Sarman, Dk.27-38 Özgür Canbolat, Dk.34 Hüseyin Yelken (Hendek Yeşilyurt İnşaat)

Emniyet F.K.: 9-Ultraçelik: 2
Hakem: Berkant Sercan Dertli
Emniyet F.K.: Muharrem Dardağan, Atilla Güngör, Dicle Ceylan, İsmail Öner, Harun Kılıç, Sinan Bayram, Yusuf Serhan Şenkal, Ergin Say
Antrenör: Erdal Gökçek
Ultraçelik: İsmail Çiftçi, Samet Çalışkan, Fuat Avcı, Gökhan Söyler, Selim Akgün, Kemal Kaya, Talha Yıldırım, Burak Can Yıldız, Samet Çetin
Antrenör: Haydar Sezer
Goller: Dk.4-19-32-35-42-45 Sinan Bayram, Dk.10-29 Dicle Ceylan, Dk.37 Atilla Güngör (Emniyet F.K.), Dk.42 Selim Akgün, Dk.50 Fuat Avcı (Ultraçelik)

Kocaali Barış İnşaat: 3-Narin Simit: 8
Hakem: Murat Bay
Kocaali Barış İnşaat: Şuayip Ulusinan, Nizamettin Kemal Metin, Beytullah Çetinkala, Soner Uzunoğlu, Barış Turgut, Eyyüp Maden
Antrenör: Gürkan Balcı
Narin Simit: Önder Tiryaki, Ercan Ceyhun Koza, Kadir Öğe, Serhat Karakayalar, Cavit Seçkin Sezgin, Sabri Kuvancı, Aydın Taşkın
Antrenör: Emrah Narin
Goller: Dk.3-43-46 Aydın Taşkın, Dk.10 Kadir Öğe, Dk.15-36-39 Ercan Ceyhun Koza, Dk.18 Serhat Karakayalar (Narin Simit), Dk.6-33 Eyyüp Maden, Dk.8 Barış Turgut (Kocaali Barış İnşaat)

Topaloğlu İnş. Malz. P.: 2-Çelik Akü Orhan Türk: 6
Hakem: Zeki Erdem Şen
Topaloğlu İnş. Malz. P.: Yunus Emre Karaaslan, Nebil Uzun, Mücahit Topaloğlu, Cevat İpşiroğlu, Ömer İkiz, Nihat Zihni, Ahmet Tetik, Kemal Cavnar
Antrenör: Akan Mıhçı
Çelik Akü Orhan Türk: Süha Karaca, İsak Topçu, Berat Ferik, Ahmet Birinci, Ferdi Aksakal, Engin Esmer, Hasan Çelik, Batuhan Çiftçi, İbrahim Yılmaz, Levent Demiray
Antrenör: Enis Tort
Goller: Dk.12-13-38-43 Ferdi Aksakal, Dk.25-37 İsak Topçu (Çelik Akü Orhan Türk), Dk.27-48 Nihat Zihni (Topaloğlu İnş. Malz. P.)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
29 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Serdivan Gold-Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bosna-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar)
23.00 Taraklı Kazım Usta-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
30 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Cumhur Çelik-Erenler Recep Acar 2. El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya F.K.-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 OTOKAR-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grıp (Gençler)
31 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Ultra Çelik-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Düzce Gedik Piliçspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 SBM Ups-Gürdal Turizm (Genç Olgunlar Kategorisi)
01 Ağustos 2023 Salı
20.00 Üstün Kumlama-Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ultra Çelik-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
02 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Gürdal Turizm-Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Buzdağı Su-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar)
03 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Aydın Örme-Ultraçelik (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya Murat Eğitim Kurumları-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Hendek Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
04 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Narin Simit-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sapanca Efsane Güldibi-Çelik Akü Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar)
23.00 Scadasu-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
05 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 Gün İnşaat-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Büztaş Beton Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İtaliano Moda-Evşan Yapı&Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Cordel Enerji-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
06 Ağustos 2023 Pazar
20.00 Kocaali Barış İnşaat-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Şakarlar-Buzdağı Su (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Erenler Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi)
07 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Peren Otomotiv-Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup (Gençler)
22.00 Gürdal Turizm-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya F.K. Cumhur Çelik-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
08 Ağustos 2023 Salı
20.00 Taraklı Kazım Usta-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Çelik Akü Orhan Türk-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Büztaş Beton Sezgin Ofset-Ultraçelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
09 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Eski Dostlar-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İzrek A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Yeşilbağ İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
23.00 YG Enerji Bakas İnşaat-İtaliano Moda (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ünlü İnşaat-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Sakarya Otomotiv Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
NOT: Takımların transfer yapabilmeleri için turnuvamıza 12 Ağustos Cumartesi günü (1 gün) ara verilecektir. Bu tarihler arasında eğer hava muhalefeti yada başka bir sebepten dolayı ara verilirse, maçlar kaydırmalı olarak devam edecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!