1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 31’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 31’inci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
31’inci Akşam Maçları

Gün İnşaat: 7-Akyazı Yenicami Esnafspor: 4
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ahmet Öksüz, Levent Alkan, Ali Alyüz, Fuat Karadağ, Hakan Mıhçı, İsmail Gülmez, Nail Kurt, Yusuf Diril, Metin Bayram, Adem Tandoğan, Metin Söyler
Antrenör: Naim Çınar
Akyazı Yenicami Esnafspor: Murat Alan, Mustafa Esmer, Nazmi Ayaz, Feyzullah Macar, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Mustafa Sağlam, Adnan Rençber, Fahrettin Berk
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.1-13 Nail Kurt, Dk.4 Hakan Mıhçı, Dk.7-38 Adem Tandoğan, Dk.20-50 Yusuf Diril (Gün İnşaat), Dk.16-30 Mustafa Sağlam, Dk.41 Sadettin Dağlı, Dk.43 Adnan Rençber (Akyazı Yenicami Esnafspor)

Emniyet F.K.: 5-Büztaş Beton&Sezgin Ofset: 6
Hakem: Halil İbrahim Arabacı
Emniyet F.K.: Osman Selçuk Söyler, Yusuf Serhan Şenkal, Atilla Güngör, Dicle Ceylan, Harun Kılıç, Sinan Bayram, Ergin Say, Yunus Aygün
Antrenör: Erdal Kökçek
Büztaş Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Mesut Aka, Süleyman Karakaya, Adil Onur Dönmez, Oğuz Çalışkan, Gökhan Aslan, Sercan Yılmaz, Kadir Öztürk
Antrenör: Yücel Yayla
Goller: Dk.12 Gökhan Aslan, Dk.14 Süleyman Karakaya, Dk.32-35 Mesut Aka, Dk.42-48 Sercan Yılmaz (Büztaş Beton&Sezgin Ofset), Dk.13-26-34-44 Sinan Bayram, Dk.20 Atilla Güngör (Emniyet F.K.)

Evsan Yapı&Teknik Damper: 5-İtaliano Moda: 8
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Evsan Yapı&Teknik Damper: Ogün Akar, Emre Seymen, Emre Yıldırım, Nazmi Durat, Gazanfer Aydın, Emre Akkuş, Batuhan Severcan, Ufuk Gökdemir, Olcay Uzun
Antrenör: Samet Kadrioğlu
İtaliano Moda: Hüseyin Toy, Emre Güllep (K.Kart), Ergin Ersin, Samet Kumbaşı, Emrah Çapkınlar, Onur Demir, Erkan Uzunboy
Antrenör: Selim Tuz
Goller: Dk.3-43 Emre Akkuş, Dk.7-41 Olcay Uzun, Dk.29 Emre Yıldırım (Evsan Yapı&Teknik Damper), Dk.8-13-32-33-38-52 Ergin Ersin, Dk.12 Onur Demir, Dk.52 Samet Kumbaşı (İtaliano Moda)
Kırmızı Kart: Dk.42 Emre Güllep (İtaliano Moda)

Cordel Enerji: 7-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: 10
Hakem: Berat İnekçioğlu
Cordel Enerji: Samet Can Savaş, Kerim Ekşi, Onur Uslu, Serdar Uysal, Osman Atalay, İlter Tülüoğlu, Muhammet Adıgüzel
Antrenör: Yok
Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: Samet Keskin, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Ufuk Yoldaş, Hakim Karakaya, Enes Ayvacı, Hakan Yılmaz, Burak Taş, Yasin Şimşek
Antrenör: Uğur Beler
Goller: Dk.2 Enes Ayvacı, Dk.12-48 (Pen.) Enes Buruşoğlu, Dk.17-26-27-37 Yasin Şimşek, Dk.42 Ufuk Yoldaş, Dk.49-50 Hakan Yılmaz (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup), Dk.5-10-42 Osman Atalay, Dk.8 Serdar Uysal, Dk.16 Onur Uslu, Dk.35-44 İlter Tülüoğlu (Cordel Enerji)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
06 Ağustos 2023 Pazar
20.00 Kocaali Barış İnşaat-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Şakarlar-Buzdağı Su (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Erenler Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi)
07 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Peren Otomotiv-Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-Reyhan Cihan Pastaneleri Toksoy Grup (Gençler)
22.00 Gürdal Turizm-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya F.K. Cumhur Çelik-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
08 Ağustos 2023 Salı
20.00 Taraklı Kazım Usta-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Çelik Akü Orhan Türk-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Büztaş Beton Sezgin Ofset-Ultraçelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
09 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 İzrek A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Yeşilbağ İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
23.00 YG Enerji Bakas İnşaat-İtaliano Moda (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Ağustos 2023 Cuma
20.00 AK-Belde A.Ş.-Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ünlü İnşaat-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Sakarya Otomotiv Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!