1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 42’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 42’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
42’nci Akşam Maçları

Gün İnşaat: 3 (8)-Düzce Gedik Piliçspor: 3 (6)
Hakem: Berat İnekçioğlu
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Fuat Karadağ, Hakan Mıhçı, Nail Kurt, Yusuf Diril, Mustafa Çabuk, Adem Tandoğan
Antrenör: Naim Çınar
Düzce Gedik Piliçspor: Mustafa Arslan, Salim Demir, Sedat Pınar, Erdoğan Özcan, Varol Keleş, Cengiz Yazıcı, İsmail Demir, Hasan Yılmaz Koç, Şeref Ali Karanfil, Asım Usta, Vedat Tapan
Antrenör: Suat Yazıcı
Goller: Dk.9-16 Erdoğan Özcan, Dk.39 Hasan Yılmaz Koç (Gedik Piliç Spor Düzce), Dk.27 Yusuf Diril, Dk.35 (Pen.) Hakan Mıhçı, Dk.51 Mustafa Çabuk (Gün İnşaat)
NOT: Penaltılar: Normal süresi 3-3 biten karşılaşma penaltılara gitmiştir. Penaltı atışların durumu aşağıda belirtilmiştir
Gün İnşaat: Yusuf Diril (Gol), Adem Tandoğan (Gol), Hakan Mıhçı (Gol), Nail Kurt (Gol), Mustafa Çabuk (Gol)
Düzce Gedik Piliçspor: Erdoğan Özcan (Gol), Sedat Pınar (kaleci çıkardı), Şeref Ali Karanfil (Gol), Hasan Yılmaz Koç (Gol)
NOT: Bu sonuçla birlikte Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde ikinci finalist Gün İnşaat olmuştur.

Ultraçelik: 2-Sakarya F.K.: 18
Hakem: Berkin Tuna
Ultraçelik: Caner Baki, Barış Engin, Faruk Çetin, Necmettin Demiryol, Müjdat Öz, Selim Topçu, Arif Sucuoğlu
Antrenör: Fahrettin Demiryandı
Sakarya F.K.: Adem Çolak, Çetin Serter, Sezgin Cumhur, Fatih Pırıldar, Serkan Karagöz, Serkan Aytaç, Zekeriya Akkuş, Ergün Demir, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Serhat Cengiz, Emrah Kılıç, Abdullah Doğan,
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Goller: Dk.2-8-9-26-27-30-38 Emrah Kılıç, Dk.3 Serkan Karagöz, Dk.4-6 Çetin Serter, Dk.10-11 Serhat Cengiz, Dk.14-42-46 Hakan Sezvan, Dk.16-40 Zekeriya Akkuş, Dk.23 Müjdat Öz (Sakarya F.K.), Dk.22-48 Arif Sucuoğlu (Ultraçelik)

Nass Grub Gayrimenkul: 3-Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: 6
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Nass Grub Gayrimenkul: Mustafa Yılmaz, Mustafa Metin Sarı, Abdulkadir Balkaya, Ersin Balcı, Emrah Kahya, Gökhan Kaba, Anıl Abanoz, Emre Yıldırım, İshak Ekici, Emre Akkuş
Antrenör: Şaban Çolak
Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: Gökhan Özel, Ömer Ediş, İbrahim Özkan, Erhan Atmaca, Etem Dermanoğlu, İsmet Bayraktar, Yasin Şimşek, Menderes Işık
Antrenör: Tekin Işık
Goller: Dk.2 İsmet Bayraktar, Dk.16-29 Yasin Şimşek, Dk.33 Etem Dermanoğlu, Dk.36-46 İbrahim Özkan (Bayrak Ağaç Anonim Şirketi), Dk.37-41-43-Gökhan Kaba (Nass Grub Gayrimenkul)

Sakarya F.K. Cumhur Çelik: 5-Hendek Yeşilyurt İnşaat: 4
Hakem: Zeki Erdem Şen
Sakarya F.K. Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Özcan Tanıl, Murat Akdeniz, Hasan Ayvaz, Emre Kökten Saylan, Cem Korkmaz (K.Kart), Tuncay Budakin, Adil Yazıcı
Antrenör: Serkan Karagöz
Hendek Yeşilyurt İnşaat: Coşkun Barutçu (K.Kart), Mesut Canlı, Erhan Turunç, Sinan Sunman (K.Kart), Hüseyin Yelken, Özgür Canbolat, Yusuf Dural, Bahadır Erol (K.Kart), Recep Anılmış, Recai Kandemir (K.Kart)
Antrenör: Sadettin Meraklı
Goller: Dk.11-28 Özgür Canbolat, Dk.13 Hüseyin Yelken, Dk.45 Yusuf Dural (Hendek Yeşilyurt İnşaat), Dk.24 Tuncay Budakin, Dk.30-43 Cem Korkmaz, Dk.32 Özcan Tanıl, Dk.37 Murat Akdeniz (Sakarya F.K. Cumhur Çelik)
Kırmızı Kartlar: Dk.50 Cem Korkmaz (Sakarya F.K. Cumhur F.K.), Dk.50 Coşkun Barutçu, Dk.50 Sinan Sunman, Dk.50 Bahadır Erol, Dk.50 Recai Kandemir (Hendek Yeşilyurt İnşaat)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
16 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 Gün İnşaat-Gedik Piliçspor Düzce (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
21.00 Sakarya F.K.-Ultraçelik (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Nass Grub Gayrimenkul-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Sakarya F.K. Cumhur Çelik-Hendek Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
17 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 İzrek A.Ş.-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Şakarlar-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
18 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Narin Simit-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 A1-B4 (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 A2-B3 (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 B1-A4 (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
19 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 A3-B2 (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 İzrek A.Ş.-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Emniyet F.K.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
20 Ağustos 2023 Pazar
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
21 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Üstün Kumlama-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 OTOKAR-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Hendek Şenol İletişim-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22 Ağustos 2023 Salı
20.00 Emniyet F.K.-Bayrak Ağaç A.Ş (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 (A2-B3) Galibi-(A4-B1) Galibi (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 (A1-B4) Galibi-(A3-B2) Galibi (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
23 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Üstün Kumlama-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
24 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 İzrek A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
26 Ağustos 2023 Cumartesi
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
27 Ağustos 2023 Pazar
20.00 A1-B4 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 A2-B3 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 A3-B2 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 A4-B1 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
28 Ağustos 2023 Pazartesi
NOT: Final Grubu maçları başlayacağından dolayı Turnuvamıza bir gün ara verilmiştir.
29 Ağustos 2023 Salı
21.00 (A1-B4) Galibi-(A2-B3) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 (A3-B2) Galibi-(A4-B1) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
30 Ağustos 2023 Çarşamba
21.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Gürdal Turizm-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı
01 Eylül 2023 Cuma
21.00 Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!